www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Nabouraná Astřička
Autor: kluk (IP zapsáno)
Datum: 26.11.2010 13:02

Mám Astru F r.v. 1996 s technickou do 2012. Teď jsem s ní boural, když mi nedala přednost jedna princezna. Chci se zeptat jestli je možný takhle starý auto a navíc bouraný nějak zpeněžit, já už se do opravy pouštět nebudu. Je to trefený na předek u řidiče, ale rozsah škod nevim.
dík za názory a hlavně rady...

Re: Nabouraná Astřička
Autor: JardaGSi (IP zapsáno)
Datum: 26.11.2010 13:24

Tak pokud ti bába nedala přednost, tak dostaneš něco od pojišťovny z jejího povinného ručení - chce se to nějak rozumně dohodnout s likvidátorem od pojištovny, který si to přijede nafotit.
No a s tim zbytkem auta moc parády asi nenaděláš - co v tom máš třeba za motor, výbavu, elektrony atd..? To jsou věci, co z toho jdou prodat...
Jinak pak EKO likvidace a nový autíčko...

Re: Nabouraná Astřička
Autor: davyf (IP zapsáno)
Datum: 01.12.2010 16:18

Dobrý den,
ta samá situace, ale v neděli 28.11 :-(
má někdo zájem např o tažné zařízení ? či motor 1.6 16v, 73kw cca 200 000km, gumy ultragrip 7 atd.. Brno,



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **      **  ********   **    **        **  ********  
 **  **  **  **     **  ***   **        **  **     ** 
 **  **  **  **     **  ****  **        **  **     ** 
 **  **  **  ********   ** ** **        **  **     ** 
 **  **  **  **         **  ****  **    **  **     ** 
 **  **  **  **         **   ***  **    **  **     ** 
  ***  ***   **         **    **   ******   ********  
Powered by Phorum.