www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Co to je?
Autor: Filip (IP zapsáno)
Datum: 23.04.2005 06:48

Chtěl bych se zeptat co to vlastně je? smiling smiley)
Díky

Přílohy: what.jpg (164.9KB)  
Re: Co to je?
Autor: Paul (IP zapsáno)
Datum: 23.04.2005 07:02

Filip. Spousta hniloby.

Re: Co to je?
Autor: marselino (IP zapsáno)
Datum: 23.04.2005 07:25

Z fotky není patrné, kde ta součástka na autě přesně je, co máš za auto, typ, druh spalovaného paliva, jaké hadičky(z čeho vedou,nádrž,motor)do toho jdou a kam ty hadičky a dráty vedou. Pokud máš benzín, tak to může být nádoba s aktivním uhlím, pokud máš nafťáka tak odvodňovací filtr. Ale to je pouze domněnka.

Re: Co to je?
Autor: Filip- hniloba s.r.o (IP zapsáno)
Datum: 23.04.2005 07:38

No je to pod levým předním blatníkem mám oplíka 1.3 rv.1989
PAUL: S tou hnilobou TO JE JEN ZAČÁTEK jesi ceš tak já ti pošlu celou serii takových pěkných věcíí smiling smiley))

Re: Co to je?
Autor: jirkaaa (IP zapsáno)
Datum: 23.04.2005 07:39

je to u řidiče pod předním blatníkem?????Pokud ano,tak mě taky zajmá co to je ...

Re: Co to je?
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 23.04.2005 07:42

Je to nadobka s aktivnim uhlim, ktera slouzi pro ekologicke odvetravani nadrze. Strucne receno, vypary z nadrze jdou do tyhle pixly (aby neznecistovanly udajne ovzdusi) a pres ni je to jeste pripojeny do podtlakove pripojky ve vsrtrikovaci hlave.
Jinak to pod touhle nadrzkou celkem slusne hnije. Proto neni od veci to odmontovat a hadicky zaslepit.

Re: Co to je?
Autor: Filip- hniloba s.r.o (IP zapsáno)
Datum: 23.04.2005 07:43

auto je benziňák...ty hadičky vedou nekde od nádržky od brzdové kapaliny asi nejspíš ...nepamatuju si to.Ještě mám kocovinu smiling smiley.otec mi říkal že je to možná vyrovnávací nádržka od brzdové kapaliny nebo tak neco ale fakt nevíme

Re: Co to je?
Autor: Filip (IP zapsáno)
Datum: 23.04.2005 07:46

já osobně bych to vydělal a potom to přehodil k motorovýmu prostoru nekam k baterce ..tam mám trošku místa.....anebo to časem nekde stratím....obrázek mluví za vše

Re: Co to je?
Autor: Paul (IP zapsáno)
Datum: 23.04.2005 09:15

Filip:: Posílat nic nemusíš. dobře ty potíže znám z dřívějška, kdy se to řešilo majzlíkem a autogenem.

Re: Co to je?
Autor: optimit (IP zapsáno)
Datum: 23.04.2005 16:10

Je to to co popisoval Standa a je to na h..no. Já už to tam nemám... Spojit hadice natvrdo a celou tuhle hovadinu vykopnout hodně daleko do kšá... :-D

Dalsi dotaz na pro me nezname zarizeni
Autor: George (IP zapsáno)
Datum: 25.04.2005 21:13

Nevite nekdo, co to mam v aute (Astra C14NZ), je to podlouhle, vedou do toho z vrchu ze spodu draty - cerny, cervenocerny, modrobily, zlutocerny a asi bilocerny. Nevim, kde to hledat ve schematech - uz me z toho boli oci....

Přílohy: IMG_8795_1_1.JPG (334.3KB)  
Re: Co to je?
Autor: George (IP zapsáno)
Datum: 26.04.2005 08:43

Chlapi, podivejte se na ten muj obrazek, me to vrta hlavou a netusim co to je... Prikladam dalsi z pootevrenym vrchem.

Přílohy: IMG_8799_1_1.JPG (315KB)  
Re: Co to je?
Autor: Petr A-C C14NZ (IP zapsáno)
Datum: 26.04.2005 09:09

Na te prvni fotce je videt, ze vrsek jde rozdelat, je tam nejaky zobacek. Nezkousels to rozdelat tam ? Kde je to umistene ? Nejak se nemuzu zorientovat. Ale ja to v aute urcite nemam.

Re: Co to je?
Autor: George (IP zapsáno)
Datum: 26.04.2005 09:25

Takze nachazi se to trochu niz po leve strane baterie, na obrazku IMG_8795_1_1.JPG je videt za timto predmetem zapalovaci civka. Jinak foto po castecnem oddelani je v mem druhem prispevku (IMG_8799_1_1.JPG ), vedou do toho tyto draty: cerny, cervenocerny, modrobily, zlutocerny a asi bilocerny. Mozna je to jen nejaky konektor, ale podle velikosti se mi to nezda.

Re: Co to je?
Autor: Petr A-C C14NZ (IP zapsáno)
Datum: 27.04.2005 08:39

George neni to stejne ? Je to taky u baterky.



Příspěvek upraven (27. 04. 2005 10:40)

Přílohy: foto.jpg (2.8KB)  
Re: Co to je?
Autor: George (IP zapsáno)
Datum: 27.04.2005 08:51

Peto, no nevim zda to je stejne, podle velikosti se mi to nezda, jen kdybych dostal tip, o co se jedna, hned bych to zkusil najit ve schematech, takto ale nevim. Je to ale k motoru, protoze to ma nejake stitky na vodicich co k tomu vedou. Jen nevim co je na nich.... - nemam auto jako obvykle u sebe. A co to je na tom obrazku co jsi uvedl?

Re: Co to je?
Autor: Petr A-C C14NZ (IP zapsáno)
Datum: 27.04.2005 10:03

Snad ti to pomuze ?

Přílohy: foto.jpg (61.6KB)  
Re: Co to je?
Autor: George (IP zapsáno)
Datum: 27.04.2005 10:10

To je z nejake starsi knizky od Haynes, ja mam jeji novou verzi, ale tam ty obrazky nejsou. Zkusim pohledat, co to je. Dik za pomoc.

Re: Co to je?
Autor: Petr A-C C14NZ (IP zapsáno)
Datum: 27.04.2005 11:19

Asi jo nekde jsem to stah asi 800k v pdf.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Připojit soubor
  • Můžete připojovat soubory následujících typů: jpg, gif, bmp, pdf
  • Soubor nesmí být větší než 600KB
  • k tomuto příspěvku může být připojeno ještě 3 soubor(ů|y)
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **        **  **     **  **      **        ** 
 **     **        **  **     **  **  **  **        ** 
 **     **        **  **     **  **  **  **        ** 
 **     **        **  **     **  **  **  **        ** 
  **   **   **    **   **   **   **  **  **  **    ** 
   ** **    **    **    ** **    **  **  **  **    ** 
    ***      ******      ***      ***  ***    ******  
Powered by Phorum.