www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Zápach benzinu v Astra F
Autor: Andy-2 (IP zapsáno)
Datum: 19.09.2011 19:29

Zdravím, mám Astru F 1.6 benzin natural 95; r.v. 1995. a poslední dobou nějak se mi stalo, že když jedu jo. zastavím a po minutce zase jedu tak cítím občas takový zápach benzinu. nevím čím to teda je jo. nevšim sem si že by to někde chcalo.Nádrž je pořádně zadělaná tou krytkou (která se odšroubuje kdyyž jdete tankovat). Neví někdo čím to může být? V týdnu to dám nějak do servisu ale aspoň me zajímá čím to je.

Re: Zápach benzinu v Astra F
Autor: Milda (IP zapsáno)
Datum: 19.09.2011 20:57

U mého x16szr jsem měl něco podobného a bylo to dírkou v membráně na vstřikování.

Re: Zápach benzinu v Astra F
Autor: Lukin (IP zapsáno)
Datum: 15.10.2011 21:45

pod pravým předním blatníkem je nádobka s aktivním uhlím, která slouží k odvětrání nádrže bez zápachu.. tak to tam zkontroluj, ale budeš muset vyhodit plastový podběh, nebo můžeš zkusit lehce zatahat za hadice.. jestli je některá volná.

-------------------------------
http://img98.imageshack.us/img98/9787/myopelys8.gif
Astra F GSi 16V M2.8 150ps

[picasaweb.google.com] - monopost gallery



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
  ******   **      **  **    **  ********  **      ** 
 **    **  **  **  **  ***   **  **    **  **  **  ** 
 **        **  **  **  ****  **      **    **  **  ** 
 **        **  **  **  ** ** **     **     **  **  ** 
 **        **  **  **  **  ****    **      **  **  ** 
 **    **  **  **  **  **   ***    **      **  **  ** 
  ******    ***  ***   **    **    **       ***  ***  
Powered by Phorum.