www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Kadett / Nexia
Autor: petřík (IP zapsáno)
Datum: 15.09.2012 16:47

Nezkoumal někdo z vás konkretní rozdíly karoserie nexie vs. kadett E ? sehnat pěknou kastli na akdetta je docela problem ale nexie se ještě držej tak mě napadlo jestli by to nešlo přeskládat do nexiácký kastle- jediný co jsem z fotek vypozoroval je jiný přední čelo (trochu jiný v oblasti světel) a chybjející panýlky pod zadníma světlama (nexie má světla až na nárazník - kadett tam má cca 4cm plechu. Jenom taková myšlenka budu rád za každou reakci

Re: Kadett / Nexia
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 15.09.2012 16:50

A to bys jako jezdil s Nexii na Kadettackejch papirech?

Re: Kadett / Nexia
Autor: petřík-práce (IP zapsáno)
Datum: 16.09.2012 10:24

Právě že bych s toho udělal pohledovýho kadetta. použil bych jenom tu kastli , světla, kapoty, nárazníky, a všechny odlišný povrchový díly by byly kadett proto mi jde o to zjistit tu podobnost. Motor tam mám stejně x14xe tak ten bych přehodil , zrovnatak Koni podvozek včetně upravenejch ramen a zadní nápravy a brzd a měl bych prostě "jakoby kadetta" - jediný + by bylo v tom že bych se nesral z další schnilou kastlí

Re: Kadett / Nexia
Autor: oplik.jenik (IP zapsáno)
Datum: 26.09.2012 09:09

podvozek je stejnej, uchycení motoru je stejné... čumák kadetta nastrojíš, dokonce pasujou i dveře z kadetta ale auto bude vypadat jako píč...

má jiné zadní boky, zadní nárazníka a kufrové dveře, zadní lampy nenapasuješ z kadetta...........

jestli neni lepší vyvařit kadettackou kasly

Re: Kadett / Nexia
Autor: petřík (IP zapsáno)
Datum: 27.09.2012 13:27

Ahoj, o předku vim mám nový čelo na akdetta který bych vyměnil na ty nexii, smysl by to mělo jenom ve chvili kdy by se vyměnil i zadek samozřejmě. Tam je to podle fotek jiný pod zadníma světlama - možná i celý to místo kde držej světla bude jiný

Re: Kadett / Nexia
Autor: oplik.jenik (IP zapsáno)
Datum: 08.10.2012 12:14

zadek nejde
prostě přehazovat zadní čelo a boky... je jednoduší dát dohromady kadetta

Re: Kadett / Nexia
Autor: petřík (IP zapsáno)
Datum: 08.10.2012 13:22

a proč boky co je na nich jinýho ?

Re: Kadett / Nexia
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 08.10.2012 13:43

když je jiné zadní čelo,tak samozřejmně isou jiné boky,to je snad jasný:-))))))))

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********  **      **  ********  **    **  **      ** 
    **     **  **  **  **    **  **   **   **  **  ** 
    **     **  **  **      **    **  **    **  **  ** 
    **     **  **  **     **     *****     **  **  ** 
    **     **  **  **    **      **  **    **  **  ** 
    **     **  **  **    **      **   **   **  **  ** 
    **      ***  ***     **      **    **   ***  ***  
Powered by Phorum.