www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Náradie na termostat
Autor: Palima (IP zapsáno)
Datum: 03.08.2006 10:32

Ahojte.Mam Opel Astra X14XE 16V,r.v.97,Chcel by som vymenit tesnenie na termostate,ale nemozem povolit šroby.Su tam tri a su hviezdicove.Poradte čim to mam povolit.Skusal som gola sadu ale nejde to.Dik.


Re: Náradie na termostat
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 03.08.2006 12:39

No přece taky takovím tvarem klíčem ,jako jsou ty šrouby :-)

Re: Náradie na termostat
Autor: Palima (IP zapsáno)
Datum: 03.08.2006 12:47

No to viem,len kde ho mam zohnat ?


Re: Náradie na termostat
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 03.08.2006 13:14

Kdekoliv,kde prodávají nářadí,jde koupit bud celá sada,nebo jednotlivě ,podle toho jakou velikost potřebuješ, A nebo se zeptej po známích, třeba ti to někdo jen půjčí

Re: Náradie na termostat
Autor: paša (IP zapsáno)
Datum: 03.08.2006 13:21

volajú sa torx

Re: Náradie na termostat
Autor: m.king (IP zapsáno)
Datum: 07.08.2006 16:39

Když nevíte co by, najdete to v OBI.



m.king Astra F sedan X 17 DTL 94/12

Re: Náradie na termostat
Autor: Zdeněk (IP zapsáno)
Datum: 08.08.2006 04:36

Stoji kolem 50,- kacek......

Re: Náradie na termostat
Autor: MetalKalic (IP zapsáno)
Datum: 31.10.2007 05:58

Omlouvám se, že otevírám staré téma, ale taky mám docela problém sehnat ty Torx nástavce. Obyčejné bity mají všude, ale ořechy nikde. Prvně jsem zkoušel štěstí ve městě, kde bydlím (Frenštát p/R) - tady na mě v želazářství čuměli a prý že za celou dobu existence obchodu to po nich nikdo nikdy nechtěl, že to nemají. Pak ale vytáhli nějaký katalog Tony, že to mohou objednat - ale nejlevnější sada, která nečítala ani snad deset dílů, stála skoro dva litry. Takže jsem zkusil štěstí v BauMaxu ve Frýdku-Místku, tam jsem dopadl ještě hůře - neměli sady vůbec, jen jednotlivě, kdy jeden ořech stál skoro dvě stokoruny. Tak jsem jel do Ostravy - tam jsem zkoušel BauHaus, BauMax a nakonec i OBI - a taky to samé, sady neměli, jen jednotlivě. Podotýkám, že jsem regály poctivě procházel hodně dlouho a nakonec jsem se i ptal prodavačů. Takže by mě docela zajímalo, kde bych to mohl nějak levně sehnat. Hlavu s tím utahovat nebudu, jen drobné práce, takže mi postačí i nějaká nejlevnější sada. Máte někdo tip v okolí Ostravy? Díky moc.

Re: Náradie na termostat
Autor: ada (IP zapsáno)
Datum: 31.10.2007 08:56

to MetalKalič: možná na tržnici u vietnamců.

Re: Náradie na termostat
Autor: ada (IP zapsáno)
Datum: 31.10.2007 11:20

to MetalKalic: Na www.aaaobchod.cz mají sadu 10 dílů za 205kč. thumbs down smoking smiley

Re: Náradie na termostat
Autor: MetalKalic (IP zapsáno)
Datum: 31.10.2007 17:17

Zdar Ado, díky za odpovědi i E-Maily s odkazy, jestli nevadí, tak ten Tvůj odkaz uveřejním, kdyby náhodou řešil podobný problém i někdo jiný. Jinak tu levnějši sadu si objednám, pro mé potřeby to bude stačit.
[www.aaaobchod.cz]
[www.e-shop-naradi.cz]

Re: Náradie na termostat
Autor: Zdeněk (IP zapsáno)
Datum: 06.11.2007 13:53

U Brendy to maji jednotlive,.... Staci jen trosku hledat.

Re: Náradie na termostat
Autor: ada (IP zapsáno)
Datum: 06.11.2007 18:13

To Zdeněk: Hledal jsem i u Břendy,ale já hledal nějakou LEVNOU SADU nástrčných torx a né jednotlivé ořechy. smoking smiley

Re: Náradie na termostat
Autor: MetalKalic (IP zapsáno)
Datum: 07.11.2007 05:27

Jo jo, přesně tak, jednotlivé ořechy mají skoro všude, ale finančně se to moc neoplatí. Jeden kus za dvě kila, ale asi budou kvalitnější než ty v těch sadách.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********         **  ********   **     **  ********  
 **     **        **  **     **  **     **  **     ** 
 **     **        **  **     **  **     **  **     ** 
 **     **        **  **     **  **     **  ********  
 **     **  **    **  **     **  **     **  **        
 **     **  **    **  **     **  **     **  **        
 ********    ******   ********    *******   **        
Powered by Phorum.