www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
2. Motor :  Technická poradna   převodovka, vstřikování, palivová soustava, náplně, výfuk  
Vrzání výfuku
Autor: Habik (IP zapsáno)
Datum: 24.05.2005 09:49

Ahoj všem, poslední dobou mi docela dost vrže něco na výfuku. Myslím si, že je to takový ten spoj mezi svody a první částí výfuku (jsou tam zespodu dvě pružiny). Dělá to jenom na volnoběh. Nevíte někdo jak to odstranit?? Díky Michal, Kadett C14NZ


Re: Vrzání výfuku
Autor: vrabi (IP zapsáno)
Datum: 24.05.2005 10:00

V tom spoji pod litinovým potrubím je třecí kroužek, když se opotřebí tak nepříjemně vrže, dělá se buď z grafitu nebo z takových lisovaných drátků, ten grafitový je lepší. Maj ho normálně na www.zraly.cz

Re: Vrzání výfuku
Autor: Habik (IP zapsáno)
Datum: 24.05.2005 10:22

Snad to budou mít i ve Štanglu nebo v Kelly, protože u nás v blízkosti Auto Zralý není. Kolik to asi stojí???

Re: Vrzání výfuku
Autor: David (IP zapsáno)
Datum: 24.05.2005 10:48

A pokud to nebude ono, tak mám ještě jeden tip. Je to uchycení výfuku ke karoserii v místě zmiňovaného napojení středové části. Je tam uchycení pře silentbloček (šroub v gumě) a mně se stalo, že se ta guma prodřela a šroub dosedl na to uchycovací oko a pískal přímo otřesně. Stačí povolit, pootočit šroub a je zase na chvíli pokoj.

Re: Vrzání výfuku
Autor: vrabi (IP zapsáno)
Datum: 24.05.2005 11:55

tuším že kolem 200,-

Re: Vrzání výfuku
Autor: Pavel J (IP zapsáno)
Datum: 27.05.2005 08:05

Jedu z Kelly, lisované drátky BS 256-859 169Kč.
C16nz

Re: Vrzání výfuku
Autor: jp1 (IP zapsáno)
Datum: 27.05.2005 08:58

mě to dělá taky a taky je to v tom spoji, jen kít čaqs to udělat...........



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********  ********   ******    **      **  **       
 **        **        **    **   **  **  **  **       
 **        **        **         **  **  **  **       
 ******    ******    **   ****  **  **  **  **       
 **        **        **    **   **  **  **  **       
 **        **        **    **   **  **  **  **       
 ********  **         ******     ***  ***   ******** 
Powered by Phorum.