www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
2. Motor :  Technická poradna   převodovka, vstřikování, palivová soustava, náplně, výfuk  
Změna motoru v TP
Autor: Rom@n (IP zapsáno)
Datum: 25.04.2005 16:10

Dá se změnit v techničáku typ motoru (kdo,kde a za kolik)?Mám v TP typ 13NB a ve skutečnosti mám C16NZ. Rád bych si Kadetta ještě tak 2roky nechal, ale na jaře mě čeká STK a to je problém.Díky

Re: Změna motoru v TP
Autor: jp1 (IP zapsáno)
Datum: 26.04.2005 16:34

zavolej na Opel, tam ti to řeknou jestly to jde, nebo ne.

Re: Změna motoru v TP
Autor: MARTIN (IP zapsáno)
Datum: 26.04.2005 16:38

Nikdo neni neuplatitelný,tak sežen někoho kdo ti udělá STK i bez auta,třeba za mirný úplatek.To je asi nejjistější..

Re: Změna motoru v TP
Autor: Tom (IP zapsáno)
Datum: 26.04.2005 16:53

No já mám podobná problém fyzicky mám motor c16nz no a v papírech je c16lz - i když mám vymazané číslo motoru v TP tak jem měl problém auto vůbec na sebe přepsat - nakonec se to podařilo - musel jsem projít evidenční kontrolou na STk a povedlo se mi to až u 3 stanice - dotyčný třechnik si to nevšiml narozdíl od dvou předchozích...... nyní mě čeká STK tak začínám přemýšlet jak na to....

Re: Změna motoru v TP
Autor: Kevin (IP zapsáno)
Datum: 27.04.2005 09:30

vím akorát to že já měnil 1.8 za 1.8 tak sem si nechal vyškrtnout číslo motoru v tp protože ten motor co jsem měl tak papíry k němu vůbec nebyly a nebyl vůbec žádný problém stálo mě to 50kč.dnes se čísla neevidujou tak je to jedno a na motoru to jinde napsané není než v číselným kodu možná že ho budeš muset vybrousit ale já ho tam nechal

Re: Změna motoru v TP
Autor: Rom@n (Kadett C16NZ) (IP zapsáno)
Datum: 27.04.2005 09:58

To já ho klidně vybrousím,ale aby pak neměli řeči, i když lepší žádný než špatný yawning smiley)

Re: Změna motoru v TP
Autor: Jirka (IP zapsáno)
Datum: 29.04.2005 07:10

Já mám číslo motoru vybroušený a na technický mě poslali (někam) i když ho v techničáku nemám, protože když zmizí číslo na motoru tak zmizí i tip (13NB*******;13S*******;C13N*******.atd.) a i když císlo múže být libovolný tip musí zůstat. Jediný co prej mužu udělat je koupit motor s origonal číslem aby byl patrný tip.

Re: Změna motoru v TP
Autor: Rom@n (Kadett C16NZ) (IP zapsáno)
Datum: 29.04.2005 07:24

Nebo vybrousit typ a nechat o znova vyrazit. Emise má 13NB stejné s C16NZ tak by to snad nějak šlo.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********   ******    *******         **        ** 
 **    **  **    **  **     **        **        ** 
     **    **               **        **        ** 
    **     **         *******         **        ** 
   **      **               **  **    **  **    ** 
   **      **    **  **     **  **    **  **    ** 
   **       ******    *******    ******    ******  
Powered by Phorum.