www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
2. Motor :  Technická poradna   převodovka, vstřikování, palivová soustava, náplně, výfuk  
Oznaceni motoru C14NZ
Autor: George (IP zapsáno)
Datum: 05.04.2005 11:53

Nemate nekdo napad, kde bych konecne nasel typ motoru - odhaduji na C14NZ, porad to nemuzu najit, na hlave mam moc cisel, ale ani jedno pripominajici kod. Zkusil jsem to vyfotit. Dik

Přílohy: Blok motoru.JPG (146.1KB)  
Re: Oznaceni motoru C14NZ
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 05.04.2005 12:20

Fotis sice hezky, ale trochu na spatnym miste. Cislo a oznaceni motoru najdes na bloku motoru tam, kde je tesneni pod hlavou priblizne vedle ctvrty svicky. Je tam na to primo takova zvetsena ploska. Zkratka kdyz koukas na motor ze shora, tak v pravym spodnim rohu bloku motoru. Priblizne mezi ctrvtou svickou a rozdelovacem.
Jeste jednou opakuji ze na bloku a ne na hlave.

Re: Oznaceni motoru C14NZ
Autor: Roger (IP zapsáno)
Datum: 05.04.2005 12:47

Na Astre na motoru X16SZ (ususuji dle fotky) je to jinde a to v miste kde k motoru prileha prevodovka.

Re: Oznaceni motoru C14NZ
Autor: Cacio (IP zapsáno)
Datum: 05.04.2005 14:29

Snad ti obrázek napoví.

Přílohy: (34.2KB)  
Re: Oznaceni motoru C14NZ
Autor: Roger (IP zapsáno)
Datum: 05.04.2005 14:39

4 jsem mel na mysli, akorat nechapu, ze George pise C14NZ a mne pripadne, ze je to novejsi motor. Ma to totiz svicky v krytkach a ne kryty krytama na kabelech.

Re: Oznaceni motoru C14NZ
Autor: George (IP zapsáno)
Datum: 05.04.2005 14:52

To uz jsem z toho jelen, cisel je tam jak ...., na spojeni motoru a prevodovky jsem nasel cislo motoru, ale ne typove oznaceni motoru. Je to auto puvodem i umistenim v UK, takze to znaceni je asi trochu jinde. Ale dik, zkusim dal patrat. Jinak cislo motoru je 02BP7671. Dik

Re: Oznaceni motoru C14NZ
Autor: Roger (IP zapsáno)
Datum: 05.04.2005 14:53

Ja u toho cisla mam i oznaceni motoru.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Připojit soubor
  • Můžete připojovat soubory následujících typů: jpg, gif, bmp, pdf
  • Soubor nesmí být větší než 600KB
  • k tomuto příspěvku může být připojeno ještě 3 soubor(ů|y)
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **      **  **     **  **    **  **    **   ******  
 **  **  **  **     **   **  **   ***   **  **    ** 
 **  **  **  **     **    ****    ****  **  **       
 **  **  **  *********     **     ** ** **  **       
 **  **  **  **     **     **     **  ****  **       
 **  **  **  **     **     **     **   ***  **    ** 
  ***  ***   **     **     **     **    **   ******  
Powered by Phorum.