www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
2. Motor :  Technická poradna   převodovka, vstřikování, palivová soustava, náplně, výfuk  
motor chcípá
Autor: pazzy (IP zapsáno)
Datum: 19.07.2005 17:14

Mám takovej problémek. Přestalo mi čerpat benzínové čerpadlo, tak jsem ho vyměnil. Už to čerpá dobře, ale najednou mi začali padat otáčky hned po nastartování. Když přidám plyn, tak vyskočej, ale hned mi to auto chcípne. čím by to mohlo bejt? Mám kadetta c16nz. Díkes

Re: motor chcípá
Autor: Pavel J (IP zapsáno)
Datum: 19.07.2005 17:52

Ventil co udržuje konst. tlak na vstřikování?

Re: motor chcípá
Autor: Mira (IP zapsáno)
Datum: 20.07.2005 08:53

Me to delalo taky, kdyz sem mel slabou baterku, tak cerpadlo cerpalo pomalejs, tak sem vzdycky pockal az prestane hucet a nastartoval sem, a slo to ok.....

ale mel sem taky malo benzinu, kdyz sem tohle s tim cerpadlem udelal, tak sem pak ujel asi 500m a dosel smiling smiley



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********   ********    ******   **     **  **     ** 
 **     **  **     **  **    **  **     **  **     ** 
 **     **  **     **  **        **     **  **     ** 
 **     **  ********   **        *********  **     ** 
 **     **  **         **        **     **  **     ** 
 **     **  **         **    **  **     **  **     ** 
 ********   **          ******   **     **   *******  
Powered by Phorum.