www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
2. Motor :  Technická poradna   převodovka, vstřikování, palivová soustava, náplně, výfuk  
teplota, sepnutí větráku
Autor: Radim (IP zapsáno)
Datum: 02.08.2005 08:55

dobrý den
chtěl jsem sej enom zeptat jaká je standartní telota u astra 17xdtl 50kw, při jízdě, a jestli nevíte, kdy má sepnout ventilátor když jde teplota nahoru. teďka v těch vedrech a v serpentinách teplota opravdu nestíhá.

Re: teplota, sepnutí větráku
Autor: fukín (IP zapsáno)
Datum: 04.08.2005 19:06

Mám 1,7D,běžná teplota 90°-95°,ventilátor spíná při 100°,voda neubývá. Tyhle teploty by měly mít naftové motory běžně,nejenom Opel.

Re: teplota, sepnutí větráku
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 05.08.2005 05:27

Radime proc zakladas novy tema??? !!!!! Tenhle problem se tu uz nekolikrat resil, tusim v rubrice Obecne, autor Roger..!!!

Re: teplota, sepnutí větráku
Autor: Radim_17D (IP zapsáno)
Datum: 15.08.2005 08:28

Kadett 17D nemá na teploměru čísla, takže nemohu číselně, ale termostat (nový origo) mi reguluje teplotu někam těsně pod polovinu pole, při 3/4 spíná ventilátor a srazí to na 1/2.
p.s. Je nás tady podezřele mnoho Radimů, ta to, jak je to málo frekventované jméno. (Je tu ještě nějaký s GSi.) Zkus se nějak nickem odlišit.

Re: teplota, sepnutí větráku
Autor: kolsa (IP zapsáno)
Datum: 15.08.2005 19:07

ahoj, tak konecne muzu taky prispet na tvuj dotaz. v sobotu jsem jel pres Prahu. Barandovsky most. Hodina popojizdeni, bal jsem se, ze se to uvari. Obzvlaste, kdyz teplota zacinala prelezat stovku. Kousek nad stovkou sepnul vetrak a rucicka spadla az na 95. takze pak pohoda. a takhle asi 3x.
X17dtl astra caravan 96

Re: teplota, sepnutí větráku
Autor: Ivan C20NE -> 20NE (IP zapsáno)
Datum: 30.08.2005 07:42

Čau Stando. Teď o víkendu budu měnit - tak napíšu zážitky a postřehy.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  **     **  **     **        **  **     ** 
 ***   ***  **     **  **     **        **  **     ** 
 **** ****  **     **  **     **        **  **     ** 
 ** *** **  *********  **     **        **  **     ** 
 **     **  **     **   **   **   **    **  **     ** 
 **     **  **     **    ** **    **    **  **     ** 
 **     **  **     **     ***      ******    *******  
Powered by Phorum.