www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
2. Motor :  Technická poradna   převodovka, vstřikování, palivová soustava, náplně, výfuk  
Rysky řemenice -řemen -KADETT
Autor: jirkaaa (IP zapsáno)
Datum: 03.09.2005 18:50

Nezabíjejte mě ,ale já prosdtě musím : Měním osobně řemen už po druhé,ale teď mi nastal menší problémek....seřídím rysky řemenic, napnu řemen pumpou a několikrát otočím a najednou hups! Každá ryska jinde...otočím znovu a rysky jak mají být ...jsem z toho nějakej vykulenej sad smiley

Re: Rysky řemenice -řemen -KADETT
Autor: jirkaaa (IP zapsáno)
Datum: 03.09.2005 18:52

btw.takhle se to cykluje....tzn.jednou špatně po druhý blbě

Re: Rysky řemenice -řemen -KADETT
Autor: Rom@n Kadett C16NZ (IP zapsáno)
Datum: 04.09.2005 05:16

To je normální,myslím že se rysky potkaji vždy po druhém pootočení, je to daný rozdílnou velikostí ozubených kol, tak že pokud jsi nastavil rysky správně při montáži řemene,tak to bude OK.
Jestli jedeš do Pávova, tak se tam o tom můžem pobavit.

Re: Rysky řemenice -řemen -KADETT
Autor: skalka (IP zapsáno)
Datum: 04.09.2005 10:40

rysky se potkají vždy po 4 otočění

Re: Rysky řemenice -řemen -KADETT
Autor: David (IP zapsáno)
Datum: 04.09.2005 12:02

Chlapci jestli nevite tak 4 taktni motory na cely cyklus ,se otoci klikova hridel dvakrat!1 otoceni (sání,stlačení) a 2 otoceni (vybuch,vyfuk).Cau

Re: Rysky řemenice -řemen -KADETT
Autor: Mišut (IP zapsáno)
Datum: 07.09.2005 19:32

Rysky se musí potkat vždycky stejně každou DRUHOU otáčku kliky! Po první otáčce musí být ryska vačky přesně v půlce označení.
Z toho plyne že vačkové kolo je přesně 2 krát ¨větší než kliková řemenice.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  **        **     **  ********   ******   
 **     **  **        **     **  **    **  **    **  
 **     **  **        **     **      **    **        
 **     **  **        *********     **     **   **** 
 **     **  **        **     **    **      **    **  
 **     **  **        **     **    **      **    **  
  *******   ********  **     **    **       ******   
Powered by Phorum.