www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
2. Motor :  Technická poradna   převodovka, vstřikování, palivová soustava, náplně, výfuk  
Drnčení výfuku
Autor: Beruna (IP zapsáno)
Datum: 06.10.2005 09:02

Nesetkal jste se někdo s drnčením toho plechu co překrývá výfuk hned za kolenem od motoru. Když se podívám z vrchu tak je to přibodovaní přímo ke kolenu a já to tam mám utrhlý a drnčí mi to. motor X20XEV

Re: Drnčení výfuku
Autor: pragaga (IP zapsáno)
Datum: 07.10.2005 03:13

kámoš má Vectru B taky mu to dělalo v sevise mu to přivařili myslim asi za 500,- +-

Re: Drnčení výfuku
Autor: Romano (IP zapsáno)
Datum: 10.10.2005 12:14

Na mé Astře to začalo drnčet taky,totálně to dole uhnilo.Při pokusu o zavaření ten tenkej plech prostě prohořel,tak jsem ho z tama po poradě s automechanikem oloupal do pryč.Ničemu to nevadí,ani olejové vaně.Toť má zkušenost.

Re: Drnčení výfuku
Autor: Pity (IP zapsáno)
Datum: 13.10.2005 09:27

Mam ten samej motor a take jsem to dal pryc. Jezdim bez toho plechu jiz nekolik mesicu a naprosto bez problemu. Nic se od toho nehreje. Kldne to sundej a nebude te to stat ani korunu :-))

Re: Drnčení výfuku
Autor: belly (IP zapsáno)
Datum: 13.10.2005 09:39

drnčí mi to taky asi 3 dny, díval jsem se na to, je to odtrhlý a jen to volně leží na výfukovým potrubí. Odtrhl bych to , ale nekryje to náhodou ještě něco choulostivýho?

Re: Drnčení výfuku
Autor: Romano (IP zapsáno)
Datum: 13.10.2005 11:14

Nekryje.Úplně dole to jde jen kolem olejové vany a tam je dostatečná mezera.Toruchu přihřívat by jí to mohlo jen kdybys hódně dlouho stál v koloně, ale nic dramatického.O kolik to může snížit teplotu okolí když mezi potrubím a tím plechem je jen asi 1cm místa?Mám to dole už 4 měsíce a ničemu to neunlížilo.

Re: Drnčení výfuku
Autor: Pity (IP zapsáno)
Datum: 14.10.2005 06:14

Dejte si pozor pri sundavani na lambda sondu at si pri tom neposkodite kabel. Jinak jak psal Romano, take to mam dole uz nejakej ten mesic a jezdim mnoho kilaku mesicne a naprosta pohoda :-)



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  **     **  ********   **     **  ******** 
  **   **    **   **   **     **  **     **  **       
   ** **      ** **    **     **  **     **  **       
    ***        ***     **     **  **     **  ******   
   ** **      ** **    **     **   **   **   **       
  **   **    **   **   **     **    ** **    **       
 **     **  **     **  ********      ***     ******** 
Powered by Phorum.