www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
2. Motor :  Technická poradna   převodovka, vstřikování, palivová soustava, náplně, výfuk  
motor
Autor: Milda (IP zapsáno)
Datum: 14.10.2005 09:53

mám astru 92' 1.8i 8V a mám stejný problém jako ernin který popisuje závadu motoru o něco níže. motor z ničeho nic chcípne jak na volnoběh tak při jízdě s tím že občas cuká a když přidám z prudka plyn tak se dusí ale jenom někdy, vyměnil jsem cívku, svíčky, kabely, rozvody , palivový filtr , vstřik, vzduchový filtr, vyčistil palivovou soustavu. paměť závad je v pořádku žádná chyba. problém stále trvá neví prosím někdo co by to mohlo být těch možností už asi moc neni ale už mě nebaví dělat pořád pokusy. díky


Re: motor
Autor: Rom@n Kadett C16NZ (IP zapsáno)
Datum: 14.10.2005 10:06

Podívej se na rozdělovač, vyčisti kontakty a kup nový palec. Kámoš měl něco podobného v Kadettu C18NZ a tohle mu dost pomohlo.
Ještě bych zkusil od někoho půjčit řídící jednotku a jen to zkusit. Bohužel, tenhle motor není moc běžný v Astrách, tak to bude asi problém

Re: motor
Autor: Pity (IP zapsáno)
Datum: 14.10.2005 11:36

Jak jsem psal nekde nize, uz jsi koukal na filtry a zapalovani tak jeste udelej to ze vycistis krokovy motorek a EGR ventil. Zkus to nic to nestoji jen trochu snahy a myslim ze bude po problemu. A nebo se jeste jukni na poradnu na www.opelclubrenbau.cz dej vyhledavat EGR a procti si vlakna.

Re: motor
Autor: paša (IP zapsáno)
Datum: 15.10.2005 19:02

nie je možné aby ti preskočil rozvodak op jeden zub?? to by zodpovedalo tvojim problémom



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
  *******   ********  **    **  ********  ******** 
 **     **  **         **  **   **        **       
 **     **  **          ****    **        **       
  ********  ******       **     ******    ******   
        **  **           **     **        **       
 **     **  **           **     **        **       
  *******   **           **     ********  **       
Powered by Phorum.