www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
2. Motor :  Technická poradna   převodovka, vstřikování, palivová soustava, náplně, výfuk  
Jdi na stránku: Předchozí123
Aktuální stránka: 3 z 3
Re: Hydroštel
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 09.07.2012 13:02

A proc si menil znacku oleje?
Pokud je to tak jak rikas, udelal bych vyplach a vratil tam to, na co to jezdilo do tedka.

Re: Hydroštel
Autor: heiderovi (IP zapsáno)
Datum: 09.07.2012 14:17

To auto je dovezené a v bazaru před prodejem mi řekli že vyměnily olej za MOGUL 10W40.Já jsem ujel 13000km. a vyměnil jsem olej+filtr za ten co jsem ti psal.Myslíš že když se vrátim k tomu Mogulu že by to mohlo přestat klepat aniž bych ty hydroštely vyměnil?A ještě ke všemu jsem včera zjistil že mám prasklé svody od motora do výfuku.sad smiley Díky a páček

Re: Hydroštel
Autor: vrabi (IP zapsáno)
Datum: 10.07.2012 05:12

A nedal jsi tam toho oleje moc? To se taky občas stává. Jinak asi bych zkusil postup: množství oleje přesně mezi rysky a auto projet nějakou delší trasu ve vyšších otáčkách. Pokud to nepomůže tak nějaký vyplachovací přípravek + mogul. Původní opel olej slít do čisté nádoby. No a pak je poslední možnost vyčištění nebo výměna hydrostavu. Svody si nech zavařit v místní svářečské škole.

Re: Hydroštel
Autor: heiderovi (IP zapsáno)
Datum: 10.07.2012 16:49

Čus bus.Oleje jsem tam dal tolik co se doporučuje.Mezi risky.Díky všem za rady.Páček



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil heiderovi (10.07.2012 16:53)

Re: Hydroštel
Autor: milku (IP zapsáno)
Datum: 05.11.2015 05:59

Zdravím
Když jedu s kopce na motor. brzdu a potom přidám ozve klepání v motoru jako ventily na prázdno(železo o železo) mohou to být hydoštely nebo vstřikovače? 1,7dti 55KW
najeto 200 000km děkuji za odpověd

Re: Hydroštel
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 06.11.2015 15:17

Hydraulická zdvihátka to jistě nebudou, neb 1.7 Isuzu je nemá. Zaklepe a přestane?

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená

Re: Hydroštel
Autor: milku (IP zapsáno)
Datum: 07.11.2015 07:39

TAK PROČ SE POTOM PRODÁVAJÍ podložky, gufera ahydra na 1,7dti isuzu podívejte se na www.rall.cz
Když pak pomalu přidávám tak to po chvilce přestane klepat.Mechanik mi řekl po telefonu,že by tomohlo být načaté ložisko na ojnici a píst klepe o hlavu,(ale myslím si,že toby klepat už nepřestalo jsem na návštěvě 300km od domů tak by se chtěl dovědět jestli se s tím dá jet nebo to odstavit najeto je kolem 250tkm.
Děkuji za radu Milan

Re: Hydroštel
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 09.11.2015 08:46

Zdvihátka tam samozřejmě jsou, ale nikoli hydraulická. Z vlastní zkušenosti vím, že dávkování nafty umí skutečně mlátit jako mechanické vůle.

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená

Jdi na stránku: Předchozí123
Aktuální stránka: 3 z 3


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  **     **  ********        **  **     ** 
 ***   ***  **     **     **           **  **     ** 
 **** ****  **     **     **           **  **     ** 
 ** *** **  **     **     **           **  **     ** 
 **     **  **     **     **     **    **  **     ** 
 **     **  **     **     **     **    **  **     ** 
 **     **   *******      **      ******    *******  
Powered by Phorum.