www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
2. Motor :  Technická poradna   převodovka, vstřikování, palivová soustava, náplně, výfuk  
spojka
Autor: Deny (IP zapsáno)
Datum: 25.04.2008 15:05

zdravim vsechny Oplaky.
Co se mi stalo,jedu do prace a najednou na rovne silnici jel jsem na ctyrku asi tak kolem 70 Km jako kdyz mi nekdo vykvaltuje a bylo hotovo,zkusil jsem vyradit a znovu zaradit a nic.Tak jsem dojel na neutral a pri zapnutem motoru se zepredu ozyvalo takove jako kovove vrzani nebo drhnuti,kdyz jsem zmackl spojku,tak to prestalo.Asi po hodine,co jsem cekal na kamose jsme to zkusili,a ono to zase jelo.Jenze po par km se to opakovalo,uplne to same.

Re: spojka
Autor: Deny (IP zapsáno)
Datum: 25.04.2008 15:15

zapomel jsem,mam Opel Astra F 1.6SZR

Re: spojka
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 25.04.2008 22:34

A koukal jsi se co se mohlo stát?Kontroloval jsi něco ?Pravděpodobně utržená lamela.(respektive obložení lamely)

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Re: spojka
Autor: Deny (IP zapsáno)
Datum: 26.04.2008 08:05

Ja tomu moc nehovim ale kamos to opravuje a da mi vedet ale rikal to same jako ty ale ze to chvili slo a chvili ne.

Re: spojka
Autor: Deny (IP zapsáno)
Datum: 05.05.2008 16:48

tak to byla povyjeta poloosa z prevodovky,ze se tohle vubec muze stat?Kdyz se daly kola do rejdu,tak povyjela.

Re: spojka
Autor: vrabi (IP zapsáno)
Datum: 06.05.2008 05:29

stačí unavený pojišťovací kroužek a nebo nedoražení při demontáži



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **   ******    ********    *******   ******** 
 **     **  **    **   **     **  **     **  **       
 **     **  **         **     **         **  **       
 **     **  **   ****  **     **   *******   ******   
 **     **  **    **   **     **         **  **       
 **     **  **    **   **     **  **     **  **       
  *******    ******    ********    *******   **       
Powered by Phorum.