www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
2. Motor :  Technická poradna   převodovka, vstřikování, palivová soustava, náplně, výfuk  
Spojka
Autor: Koudy_F (IP zapsáno)
Datum: 12.09.2009 19:45

Zdar chlapi, mam jen informacni otazku. prijde mi ze mi de spojka zmacknout az moc ztuha, narozdil od jinych aut, jasne je to starsi auto, ale ze by sla az takkhle z tuha, prijde mi jako by nekde o neco drela nabo tak neco, de to nejak promazat nebo neco v tom smyslu? jak de vam zmackout spojka... jinak Opel astra f, 1.4Si 60 kw C14SE, díky predem.

Re: Spojka
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 13.09.2009 09:07

Lehounko - možná se ti začalo třepit lanko to ti ale nikdo takhle na dálku neřekne to musíš skouknout sám. ono není nic lehčího než si raději koupit lanko nové a preventivně ho vyměnit než pak někde na krajnici čekat na odtah.[www.kadett.cz]

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Gizmo_CZ (13.09.2009 09:07)

Re: Spojka
Autor: JardaGSi (IP zapsáno)
Datum: 13.09.2009 10:03

Jj, tohle těžký mačkání dělá buď roztřepené, nebo jenom nenamazané spojkové lanko - vyndej ho, mrkni na něj a kdyžtak do něcj párkrát dejchni vazelínu ve spreji - klidně víc než míň...
Nový lanko taky namaž - bohatě se ti to pak odmění smiling smiley!

Re: Spojka
Autor: Koudy_F (IP zapsáno)
Datum: 13.09.2009 13:24

jj myslel sem si, ze to neco takoveho bude, díky za rady a za navod, pristi tyden na to vlitnu ;-)



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********   ********  ********   ********   **     ** 
 **     **     **     **     **  **     **   **   **  
 **     **     **     **     **  **     **    ** **   
 **     **     **     ********   **     **     ***    
 **     **     **     **         **     **    ** **   
 **     **     **     **         **     **   **   **  
 ********      **     **         ********   **     ** 
Powered by Phorum.