www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
2. Motor :  Technická poradna   převodovka, vstřikování, palivová soustava, náplně, výfuk  
SPOJKA??
Autor: K4U (IP zapsáno)
Datum: 01.11.2010 22:51

Zdrawiczko, mam problem s řazením, pedál spojky musím domáčknout až uplně do podlahy aby šlo řadit lehce.. stalo se mi to par kilasku po myčce, muže to mit souvislost?? Astřici mám 35tis km a na tachaci má 140tkm ale jestli se tomu da verit nevim.. jde mi o to cim to muze byt a klik pripadne muze stat oprava, nebo jestli to zvladnu sám.. jedna se o Opel astra f X16SZR rv 1997 Děkuju Carloss

Re: SPOJKA??
Autor: JardaGSi (IP zapsáno)
Datum: 02.11.2010 00:30

Nejprv bych zkusil vyměnit olej v převodovce (nalít tam opět originál GM Opel).
Mno a nebo zkus trošku dotáhnout matici od lanka spojky...

Re: SPOJKA??
Autor: K4U (IP zapsáno)
Datum: 02.11.2010 07:43

snad to najdu, a ze se to stalo tak najednou

Re: SPOJKA??
Autor: Lukin (IP zapsáno)
Datum: 04.11.2010 19:17

Nestačilo by jen trošku přitáhnout lanko? Pokud se Ti nestalo to co mě.. eye rolling smiley

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs429.snc4/47178_1450421658342_1167248903_31095564_1342001_n.jpg

-------------------------------
http://img98.imageshack.us/img98/9787/myopelys8.gif
Astra F GSi 16V M2.8 150ps

[picasaweb.google.com] - monopost gallery



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********  ********  **     **  **     **  **    ** 
 **    **  **    **  **     **  **     **   **  **  
     **        **    **     **  **     **    ****   
    **        **     **     **  **     **     **    
   **        **      **     **  **     **     **    
   **        **      **     **  **     **     **    
   **        **       *******    *******      **    
Powered by Phorum.