www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
2. Motor :  Technická poradna   převodovka, vstřikování, palivová soustava, náplně, výfuk  
Těsnění pod olejovou vanou
Autor: Hery (IP zapsáno)
Datum: 20.03.2012 09:07

Chtěl jsem vyměnit těsnění pod olejovou vanou, ale bez oddělání svodů nejde vana vysunout. Jenže svody nejdou oddělat, protože jeden šroub je zakrytý držákem motoru. To je dost složitý, takže jsem se na to vykašlal a dám to do servisu. Koupil jsem ale jen jedno těsnění pod vanu a jak jsem se díval, tak asi budu potřebovat dvě. Je to tak?

Díky

Kadet C20XE

Re: Těsnění pod olejovou vanou
Autor: miras3000 (IP zapsáno)
Datum: 20.03.2012 12:43

jestli máš korkové těsnění a máš mezi vanou a blokem motoru takový ten ochranný plech, tak tam budeš muset dát dvě těsnění(tak jsem to nedávno dělal na mým), ale myslím, že dělají i gumové těsnění a ten plech by se měl do něj "vložit" , ale s tím gumovým si nejsem si jistý na 100% jestli je to na XEčko

Re: Těsnění pod olejovou vanou
Autor: oplik.jenik (IP zapsáno)
Datum: 21.03.2012 07:45

gumový z C2ONE jde taky použít... odkud seš tak přivez a dáme to doromady.. Praha

Re: Těsnění pod olejovou vanou
Autor: Hery (IP zapsáno)
Datum: 23.03.2012 07:19

Díky za odpovědi.
Do Prahy to mám bohužel cca 280km...



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
  ******     *******   ********  ********    *******  
 **    **   **     **     **     **     **  **     ** 
 **                **     **     **     **  **     ** 
 **   ****   *******      **     ********    ******** 
 **    **          **     **     **     **         ** 
 **    **   **     **     **     **     **  **     ** 
  ******     *******      **     ********    *******  
Powered by Phorum.