www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
2. Motor :  Technická poradna   převodovka, vstřikování, palivová soustava, náplně, výfuk  
Astra F 95 Diesel
Autor: Matias (IP zapsáno)
Datum: 25.05.2012 15:12

Dobrý den,
Mám takový problém.. Teče mi olej, olejový filtr je přidělá na takovém "prstenci" a přijde mi že to teče s toho prstence jako by nad ním filtr to určitě není a je pořádně za šroubován dá se nějak vyměnit ten prstenec nejsem si jistý ale příjde mi to jak součást motoru.
Děkuji za odpověd

Re: Astra F 95 Diesel
Autor: JardaGSi (IP zapsáno)
Datum: 25.05.2012 20:52

Nevim, co máš za motor, ale nad filtrem bývá mezikus pro připojení tlakového oleje do chladiče oleje. A ten moc rád teče smiling smiley...
Jinak - foto napoví winking smiley...



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **   ******    ********  **     **  **        
  **   **   **    **   **        **     **  **    **  
   ** **    **         **        **     **  **    **  
    ***     **   ****  ******    **     **  **    **  
   ** **    **    **   **         **   **   ********* 
  **   **   **    **   **          ** **          **  
 **     **   ******    ********     ***           **  
Powered by Phorum.