www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
2. Motor :  Technická poradna   převodovka, vstřikování, palivová soustava, náplně, výfuk  
Teplota vody Astra 1.4
Autor: ELISKA325325 (IP zapsáno)
Datum: 17.06.2012 05:50

Ahoj všichni mám prozbyčku mám Astru 1.4 2001 výroba motor X14NZ.Poprosil bych poradit co stim dělat,mám problem steplotou vody když jedu teplota de podle budiku přes 90 když zastavím a nechám běžet na neutrál tak se dostanu i na sto pak sepne vrtule bojím se,jestli se to moc nepřehřejvá tak prosím o radu,jestly neudělat těsnění pod hlavou nebo,jestly je to tak normalní diky moc.Mirek

Re: Teplota vody Astra 1.4
Autor: ada (IP zapsáno)
Datum: 17.06.2012 08:53

normálně 92-95 st.,vrtule spíná asi v 100 st.vypne asi 110 st..Máš to OKsmoking smiley



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil ada (17.06.2012 08:54)

Re: Teplota vody Astra 1.4
Autor: Davidko (IP zapsáno)
Datum: 04.07.2012 04:29

Ahojte všetci.Prehrieva sa mi motor,ventilátor beží stále.Ručička ukazovateľa teploty je v červenej časti.Pomôžte .Čo s tým?

Re: Teplota vody Astra 1.4
Autor: laco (IP zapsáno)
Datum: 09.07.2012 03:18

znamemu sa prehrieval motor na felde, pričina bola priliš husta chladiaca kvapalina - vela fridexu.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********   **    **  **     **   ******    ******  
 **     **  ***   **  **     **  **    **  **    ** 
 **     **  ****  **  **     **  **        **       
 **     **  ** ** **  *********  **        **       
 **     **  **  ****  **     **  **        **       
 **     **  **   ***  **     **  **    **  **    ** 
 ********   **    **  **     **   ******    ******  
Powered by Phorum.