www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
2. Motor :  Technická poradna   převodovka, vstřikování, palivová soustava, náplně, výfuk  
Jdi na stránku: Předchozí123
Aktuální stránka: 3 z 3
Re: Netáhne turbo
Autor: Jenda (IP zapsáno)
Datum: 11.11.2012 06:48

Po dlouhém zjištování proč auto je líné jak mrcha sem našel konečně problém.Kdybych to udělal hned,ušetřil bych si hodně starostí.Ale nadruhou stranu,jsem zjistil že je vše ok,od vstřiků po ventily,výfuk,vedení nafty,rozvody,tlaky až po turbo.

Celej zádrhel byl v čerpadle,nastavení předstřiku.Byla to poslední možnost a tak sem to risknul a jen tak sem prostě pohnul cca 3mm čerpadlem.První zkušební jízda nenaznačovala žádnej rozdíl,přišlo mi to pořád to samé.Až po pár jízdách jsem zjištoval,že auto jede odedne lépe.Dokonce i turbo začínalo mít zátah při 2500 tis.
Po týdnu ježdění si nemůžu na výkon stěžovat,auto zase jezdí jako dřív.Domnívám se,že se cosi propláchlo at už kanály od ventilů,nebo čerpadlo a jede to lépe.

Díky za vaše rady,ahoj všem Jenda,Vlašim

Re: Netáhne turbo
Autor: Bre@thlless (IP zapsáno)
Datum: 12.11.2012 08:03

No vidiš a když si seženeš budík a naštěluješ to přesně , tak to pojede ještě lépe. - vlastní zkušenost.

Re: Netáhne turbo
Autor: Jenda (IP zapsáno)
Datum: 12.11.2012 14:51

Což budík bych měl,ale nemám mezikus do čerpadla.

Re: Netáhne turbo
Autor: Jenda (IP zapsáno)
Datum: 30.01.2014 13:02

Ahoj,připadá mi to jako nekonečnej příběh.Auto zase zlenivělo a opět bez turba.Začlo papat 8litru.Ohmatal jsem hadici od turba a zdála se mi nějaká měká,tak sem ji sundal a omotal dočasně izolačkou.Zřejmě v ní bude asi micro dirka, proto že co teď ten motor s autem vyvádí to sem s ním za ty 4 roky ještě nezažil.Blbá hadice a co to dovede.Přitom neshledal jsem na ní žádnou závadu,jen byla měká.Teď turbo začne tlačit už při 2,200 ot. A je s tím autem úplně jiná jízda.Asi ty hadice vyměním všechny a bude klid.

Jdi na stránku: Předchozí123
Aktuální stránka: 3 z 3


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********        **  **      **   ******   **     ** 
    **           **  **  **  **  **    **  **     ** 
    **           **  **  **  **  **        **     ** 
    **           **  **  **  **  **        ********* 
    **     **    **  **  **  **  **        **     ** 
    **     **    **  **  **  **  **    **  **     ** 
    **      ******    ***  ***    ******   **     ** 
Powered by Phorum.