www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
2. Motor :  Technická poradna   převodovka, vstřikování, palivová soustava, náplně, výfuk  
Hlava motoru
Autor: Otto (IP zapsáno)
Datum: 29.07.2012 11:43

Dobrý den , před nedávnem jsem zjistil že mi praskla hlava motoru u opel astry caravan 1.7 d .r.v. 92 a chci se zeptat jestli by tampasovala hlava z opel vectra 1.7 d r.v. 90 moc diky za odpověď Ota

Re: Hlava motoru
Autor: Bre@thlless (IP zapsáno)
Datum: 31.07.2012 07:40

Podle auta to neurčuj , najdi si přesné označení motoru co je vyraženo na něm.

Re: Hlava motoru
Autor: flecmen (IP zapsáno)
Datum: 25.02.2013 13:54

Nazdar hoši, mám dotaz na záměnu hlavy motoru C13N a C14NZ. Nevymýšlím hovadiny, ale válí se mi tu na dílně hlava z C13N a já provozuji a servisuji víceméně už jen 1,4ky. Je mi jí líto vyhodit, proto se ptám, zda nemá někdo zkušenost se záměnou, že bych ji výhledově použil. Sání, výfuk, šrouby do hlavy sedí, 1,4ka má větší průměr pístu, to také vydá že se vejde, jen má trošičku jiný spalovací prostor, co vy na to?? Martin



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
  ******    ******    ******     ******   **    ** 
 **    **  **    **  **    **   **    **  **   **  
 **        **        **         **        **  **   
 **        **        **   ****  **        *****    
 **        **        **    **   **        **  **   
 **    **  **    **  **    **   **    **  **   **  
  ******    ******    ******     ******   **    ** 
Powered by Phorum.