www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
2. Motor :  Technická poradna   převodovka, vstřikování, palivová soustava, náplně, výfuk  
motor pri ohrati vynechava
Autor: 723novy723 (IP zapsáno)
Datum: 19.11.2012 12:06

Jakmile se mi ohreje motor na provozni teplotu,tak v rozsahu otacek 1000 az 3000 mi vynechava jeden valec. Motor skube a nevim co s tim mam delat. Diagnostika nesviti. Znamy povidal,ze to muze byt vadna civka ,prorazene vinuti, ale to se mi nezda,protoze pri vyssich otackach to tahne. Studeny motor je v celym rozsahu otacek taky bez problemu.Dela to jenom pri horkym motoru.Je to X16SZ, Astra 3dv, rv.94. Diky za vase napady.



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil 723novy723 (19.11.2012 12:11)

Re: motor pri ohrati vynechava
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 19.11.2012 15:58

Na 90% je to skutecne civka...

Re: motor pri ohrati vynechava
Autor: 723novy723 (IP zapsáno)
Datum: 19.11.2012 16:52

Dobry,nova stoji cca kolem 6000.Nenasel by se nekdo levnejsi? Pouzity je zase risk,protoze to muze zacit znovu. Najel jsem 202000. Jako kdyby to byla casovana zavada...

Re: motor pri ohrati vynechava
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 19.11.2012 17:25

Jen namatkove

[www.ecat.elit.cz]|-30982|-30981|4&TT=car&VehicleID=1808&VehicleTypeID=1


[auto.aukro.cz]

[auto.aukro.cz]

Ale samozrejme by bylo nejlepsi si ji nejdriv nekde pujcit a vyzkouset...

Re: motor pri ohrati vynechava
Autor: 723novy723 (IP zapsáno)
Datum: 20.11.2012 09:33

No a najde se nekdo, kdo mi ji pujci? smiling smiley

Re: motor pri ohrati vynechava
Autor: 723novy723 (IP zapsáno)
Datum: 20.11.2012 09:40

Jeste jedna vec? Kdyz odejde civka,nemelo by to taky strilet do vyfuku? Podle me by ten nespaleny benzin mel nekde shoret.Dejte tip.

Re: motor pri ohrati vynechava
Autor: 723novy723 (IP zapsáno)
Datum: 24.11.2012 13:05

Tak je to jasny. Byla povolena svicka,takze problem je vyresen. Nemenil jsem svicky tak 60 tisic km,tak se to povolilo...

Re: motor pri ohrati vynechava
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 24.11.2012 16:45

Mno, tak to jsem predpokladal, ze tyhle zakladni veci mas poresene.

Re: motor pri ohrati vynechava
Autor: 723novy723 (IP zapsáno)
Datum: 26.11.2012 08:58

Tak chlapi. Nepomohlo to. Dotahl jsem svicku a nic se nezmenilo. Porad to od spodnich cuka. Jen pri ohratym motoru. Nevim uz co s tim mam delat. Bojim se,aby to nebylo neco s jednotkou. Nemyslim si,ze by byla v haji civka,kabely nebo svicky. Podle mne by to prskalo do vyfuku. Mate nekdo napad? Jsem z toho docela nastvanej. Asi tu Astru prodam a koupim si jiny auto...sad smiley(((

Re: motor pri ohrati vynechava
Autor: kubajz (IP zapsáno)
Datum: 26.11.2012 11:55

Nazdar Oplaci
Mám problem po nastartovaní mi jedejen par vtřin pak zhasne a dlouho trva než zas nastrtuji pak jede v pohodě i startuji na drc celej den a jak stoji den dva tak je to to samé dík za radu

Re: motor pri ohrati vynechava
Autor: 723novy723 (IP zapsáno)
Datum: 28.11.2012 10:31

Dalsi poznatek. Kdyz proslapnu plyn tak 3-4x tak problem zmizi. Pote jedu chvili a zase to zacne delat. Nemuze byt neco se vstrikovaci jednotkou?

Re: motor pri ohrati vynechava
Autor: bachta (IP zapsáno)
Datum: 29.11.2012 11:58

tu cívku jsi zkoušel? Já bych to zkusil, když je prošvihlá a sem tam proskočí jiskra jinde, než má, tak to takhle blbne, případně kabely ke svíčkám, event. svíčky, když maj 60t.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **    **  **     **  **     **  **        **     ** 
  **  **    **   **   ***   ***  **        ***   *** 
   ****      ** **    **** ****  **        **** **** 
    **        ***     ** *** **  **        ** *** ** 
    **       ** **    **     **  **        **     ** 
    **      **   **   **     **  **        **     ** 
    **     **     **  **     **  ********  **     ** 
Powered by Phorum.