www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
2. Motor :  Technická poradna   převodovka, vstřikování, palivová soustava, náplně, výfuk  
Astra F C14NZ Nestartuje
Autor: fulo (IP zapsáno)
Datum: 03.02.2013 11:39

Ahoj mam opel astra f 1.4 benzin 1996 auto mi normalne stale Islo ale vcera som auto odparkoval a po pol hodine som chcel ist prec a auto naskocilo po chvilke hned skapalo skusil som znova s plynom a nic potom neslo nakopnut uz vobec sviecky davaju iskru skusal som auto normalne toci ale nechce ho nakopnut skusal som vybrat hadicky oby dve neviem ktora bola privodova nic ziadny benzin ked som skusal nastartovat neviete niekto poradit v com by to mohlo byt palivovi filter som tiez vymenil?dakujem

Re: Astra F C14NZ Nestartuje
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 03.02.2013 11:45

A co benzínové čerpadlo? Jde tam proud?

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Re: Astra F C14NZ Nestartuje
Autor: fulo (IP zapsáno)
Datum: 03.02.2013 11:57

Citam vsade ale niekde nemozem najst navod ako to skontrolovat poistky su v poriadku ziadna kontrolka nesvieti

Re: Astra F C14NZ Nestartuje
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 03.02.2013 12:23

Pokud bys použil vyhledávání jako já,našel bys tyto příspěvky:
[www.opelastra.cz]

a můžeš číst a číst:-))))))))

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Re: Astra F C14NZ Nestartuje
Autor: Vladislav Borůvka (IP zapsáno)
Datum: 06.02.2013 12:24

Také jsem několikrát nemohl nastartovat a odešel jsem z parkoviště u marketu s taškama v rukách, žena se divila, kde jsem auto zapomněl. Po obědě jsem se na parkoviště vrátil a motor chytl napoprvé. Většinoiu to dělá u teplého motoru, někde jsem slysšel, že to může způsobovat zapalovací modul. který po ohřátí přestaně někdy fungovat jak má.

Vladislav Borůvka

KADETT C16 NZ 91

Re: Astra F C14NZ Nestartuje
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 06.02.2013 12:46

Ano u C16NZ to je nejcastejsi zavada.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  ********  **     **  **     **  ********  
 **     **     **     ***   ***  **     **  **     ** 
 **     **     **     **** ****  **     **  **     ** 
 **     **     **     ** *** **  *********  ********  
  **   **      **     **     **  **     **  **        
   ** **       **     **     **  **     **  **        
    ***        **     **     **  **     **  **        
Powered by Phorum.