www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
2. Motor :  Technická poradna   převodovka, vstřikování, palivová soustava, náplně, výfuk  
topení
Autor: giuseppe (IP zapsáno)
Datum: 01.12.2014 11:55

nazdar kamarádi potřeboval bych pomoc mam astru F rv 96 1.6 benzín a nejde mi topení furt mi fouka vlažný vzduch auto nechám klepat 20 min teplota nejde vubec nahoru a hadice u motoru jsou studené někdo mi říka že je to termostat druhý zas vodní čerpadlo mužete mi poradit děkuji ahoj

Re: topení
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 01.12.2014 12:17

Pokud by to bylo čerpadlo, tak se o určitě bude hřát. Zaměř se na termostat.

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Re: topení
Autor: giuseppe (IP zapsáno)
Datum: 01.12.2014 13:00

tet jsem se díval kde je vubec ten termostat a to musím sundat cele rozvody tak to bych hned udelal aji nove rozvody no já přesně né ja jsem na takové věci pitomec udělal by mi to brácha nemáš prosím schéma na rozvody nebo odkaz na nakou stránku děkuji

Re: topení
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 01.12.2014 13:06

Návod na rozvody máš v sekci Technika- Návody
A jak na termostat najdeš určitě zde:
[www.opelastra.cz]

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Brouček (01.12.2014 13:09)

Re: topení
Autor: giuseppe (IP zapsáno)
Datum: 01.12.2014 13:34

a zapoměl jsem se ještě zeptat jak je tet taková zima jak nastartuji a přidám trochu plyn začne nevím jak to napsat cirkulovat voda a začne to tak divně piskat jak kdyby jsi třel dva polystireny o sebe a vody tam mám dost nevím to auto jsem tet kupoval v letě a tet jse teprve projevujou problémy



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  **    **  **         ********  **    ** 
 ***   ***  ***   **  **    **   **         **  **  
 **** ****  ****  **  **    **   **          ****   
 ** *** **  ** ** **  **    **   ******       **    
 **     **  **  ****  *********  **           **    
 **     **  **   ***        **   **           **    
 **     **  **    **        **   ********     **    
Powered by Phorum.