www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
2. Motor :  Technická poradna   převodovka, vstřikování, palivová soustava, náplně, výfuk  
Astra C20XE...pomoc!
Autor: Matty (IP zapsáno)
Datum: 27.04.2015 19:49

Zdravím všechny opláky,
Pánové Můžete mi někdo poradit prosím
Mám astru GSI původně jsem tam měl 8V motor s elektronikou Motronic 1.5 po určité době a jelikož to byl vždy můj sen mít "ostré GSI" jsem koupil C20XE z cali s komplet elektrikou i ŘJ. Motronic 2.5
Začal jsem skládat motor prošel GOčkem a šup s ním do auta...
elektriku jsem začal zapojovat neměl jsem problém až došlo na konektory u řj kde je i relátko palivového čerpadla.
Ze začátku nevrčelo čerpadlo vůbec po chvíli práce s multimetrem a prostudování pár schémátek jsem to zapojil podle schématu 16V....no ale k věci
Benzín tam jde,Jiskru to hází ale ne a ne chytnout.....
Zkoušel jsem cívku a Jednotku dát do druhé astry taky s 16V a vpohodě tam vše šlapalo...takže mám podezření na Kabeláž v motorovém prostoru nebo na tu v kabině pod palubní deskou..neví někdo prosím jaké jsou v tom rozdíly..pročítal sem všecky možné foora...v anglii o tom hodně kluci mluvíí ale zas tak dobrej na angličtinu nejsem a některým "slengovým" označením nerozumím...tady v čr to vždycky borci obkecaj že spojíš pár drátů a je to..ale jakých?!!! jsem z toho na prášky už týden mi to stojí na tomhle problému..čerpadlo tlačí 2.5 baru tlak dobrý...svíčky hážou,benzín tam je ale ne a ne chytnout...všecky čidla proměřeny a OK....Kostry to samé všecky projíté..už si opravdu nevím rady..jediné co mi tam nehraje je to zapojení u toho relátka pal.čerpadla to se mi zdá nějaké divné...XE tam mělo 3konektory (něco z toho je na klimu a takové pytloviny) NEčko tam mělo taky 3 ale jiné...zkoušel jsem propojit barvičky na barvičky ale bojím se si s tím moc hrát at to neodpálím když by bylo něco jinak..prosím jestli někdo tohle dělal může mi pomoct?
předem všem mockrát děkuju za odpověĎ

Re: Astra C20XE...pomoc!
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 29.04.2015 10:51

No a svíčky jsou mokré?

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená

Re: Astra C20XE...pomoc!
Autor: Matty (IP zapsáno)
Datum: 30.04.2015 23:39

Svíčky mokré..... opravdu netuším co by....

Re: Astra C20XE...pomoc!
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 02.05.2015 20:39

A mechanicky to máš určitě dobře? Rozvody.

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená

Re: Astra C20XE...pomoc!
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 04.05.2015 12:22

Motronic 2.5 má ještě rozdělovač, že jo? Nemáš přeházené kabely?

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********  **     **   *******   ********   *******  
 **         **   **   **     **  **    **  **     ** 
 **          ** **           **      **    **        
 ******       ***      *******      **     ********  
 **          ** **           **    **      **     ** 
 **         **   **   **     **    **      **     ** 
 **        **     **   *******     **       *******  
Powered by Phorum.