www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
2. Motor :  Technická poradna   převodovka, vstřikování, palivová soustava, náplně, výfuk  
Chcípání pazvuky kontrolky cukani klepani
Autor: Broucek (IP zapsáno)
Datum: 12.04.2017 19:23

Dobrý den , mám Opel Signum 2006 3litr 6valec nafta cdti. Motor po zahrati zacne (automat) hucet a zacnou padat otacky po té chcipne a ukazaji se kontrolky motoru a smyku po dalsim restartu zhasnou. Také zacina za jizdy pri zahrati skubat ... obcas tupe klepani ( jako ze od kola ) nebo zvuky ale vse to prestane kdyz se zastavi a vypne.. cca na dobu 10-15 minut kontrolky zmizi i na reatart na mistě . Pouzivam jen kvalitni naftu. Děkuji za rady.

Re: Chcípání pazvuky kontrolky cukani klepani
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 12.04.2017 20:00

To jsem nepsal já :-))))

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Re: Chcípání pazvuky kontrolky cukani klepani
Autor: Broucek (IP zapsáno)
Datum: 12.04.2017 20:53

Pane „Brouček" Nepsal ste to vy ale myslím si že i já si zasloužím nějakou radu 🙂 Bohužel máme stejné přijmení. Děkuji

Re: Chcípání pazvuky kontrolky cukani klepani
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 12.04.2017 21:04

Mozna by diagnostika prozradila vice....



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
  *******   **      **   *******    *******   ********  
 **     **  **  **  **  **     **  **     **  **     ** 
 **     **  **  **  **  **         **         **     ** 
  ********  **  **  **  ********   ********   ********  
        **  **  **  **  **     **  **     **  **        
 **     **  **  **  **  **     **  **     **  **        
  *******    ***  ***    *******    *******   **        
Powered by Phorum.