www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
2. Motor :  Technická poradna   převodovka, vstřikování, palivová soustava, náplně, výfuk  
Automatická převodovka - Opel Astra F 1,4 16V 66 kw
Autor: Valdemar (IP zapsáno)
Datum: 15.11.2017 20:04

Zdravím,

tak nějak mám problém s automatem. Najeto 110 000 km r.v. 1997. Za studena nastartuju hodím tam Déčko a rozbliká se kontrolka převodovky a bliká porucha. Auto jede a řadit se dá v manuálním režimu. Po zahřátí vypnu a zapnu motor a vše jede jak má. V servisu to bylo řekli mi že tam mám moc oleje v převodovce tak upustili ale dělá to stále. Olej byl měněný. Celkem mě to štve, protože ta Astra má poctivé km nemá kousek koroze a je moc pěkná, tak je mi líto to nechat tak a neřešit to. Nicméně zatím nevím čím to je. Kolegovi, který ji celou dobu garážoval to nedělalo. Nenapadá vás něco ?

Díky.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********   **     **  ********  **     **  **     ** 
 **     **  ***   ***  **        **     **  **     ** 
 **     **  **** ****  **        **     **  **     ** 
 ********   ** *** **  ******    *********  ********* 
 **         **     **  **        **     **  **     ** 
 **         **     **  **        **     **  **     ** 
 **         **     **  ********  **     **  **     ** 
Powered by Phorum.