www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
2. Motor :  Technická poradna   převodovka, vstřikování, palivová soustava, náplně, výfuk  
Astra H nízká teplota motoru
Autor: Hollywood (IP zapsáno)
Datum: 05.09.2019 07:49

Mám Astru H 1,9 cdti, 74 kW, r.v. 2006. Když jsem ji koupil, tak jsem se dostal s teplotou chladící kapaliny v létě na 80° C po dost dlouhé době. V zimě to byla úplná katastrofa, byl jsem rád, když jsem ji zahřál na 50° C. Tak se měnil termostat, já to nedělal, protože jsem neměl čas. Dal se tam nový termostat začala se ohřívat normálně., ale ten maník, co to dělal asi namíchal slabší směs a samozřejmě mi praskl výměník oleje. Takže čištění a byl jsem s teplotou jak dříve. Vyměnil se další nový termostat a zase nic. Už jsem z toho celkem mimo, tak se obracím touto cestou na někoho, kdo měl stejný problém a nějak ho vyřešil. Ještě jsem nezkoušel vyměnit jetý funkční termostat z jiného auta. Díky za odpovědi.

Re: Astra H nízká teplota motoru
Autor: Hollywood (IP zapsáno)
Datum: 05.11.2019 10:12

Děkuji "všem za příspěvky", kdyby se něco někdy někomu podobného stalo s novým termostatem, tak jsem tam dal termoistat z jetého auta a hlavně je nutno odvzdušnit soustavu přes odvzdušňovací štroub, který je na potrubí.



Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Hollywood (05.11.2019 10:13)



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **         **     **  ********   **     **  ******** 
 **    **   **     **  **     **  **     **     **    
 **    **   **     **  **     **  **     **     **    
 **    **   **     **  ********   *********     **    
 *********  **     **  **         **     **     **    
       **   **     **  **         **     **     **    
       **    *******   **         **     **     **    
Powered by Phorum.