www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
2. Motor :  Technická poradna   převodovka, vstřikování, palivová soustava, náplně, výfuk  
Silenbloky motoru
Autor: Tom (IP zapsáno)
Datum: 04.06.2005 18:45

Na mojem autě Ascona 87, motor c16nz mám už hodně opotřebované silenbloky které drží motor (jsou tam celkem 4ks) motor v nich strašně chodí.
Bohužel cena nových je celkem velká - jedn ks. stojí okolo 1200,-
Nedávno jsem slyšel že se prý dají s úspěchem "repasovat", a sice takovým způsobem, že se celý silenblok zalije nějakou gumou. Neslyšeli jste někdo o tom něco? Zajímá mě jakou použít tu gumu a jestli to pomůže.

Re: Silenbloky motoru
Autor: Fukín (IP zapsáno)
Datum: 04.06.2005 22:01

Pokud nemusím,nekupuji originální díly Opel,ale je dobré najít si nějakou firmu na neznačkové díly. Některé vydrží skoro stejně jako originální díly.

Re: Silenbloky motoru
Autor: Tom (IP zapsáno)
Datum: 05.06.2005 06:47

Jo, jenomže neznačkové silenbloky nikdo nenabízí (tedy to co potřebuji).....

Re: Silenbloky motoru
Autor: Fukín (IP zapsáno)
Datum: 05.06.2005 09:11

Já se zeptám a dám vědět. Ve svém okolí mám těch firem víc a většinou si vybírám. Do úterý se ozvu.

Re: Silenbloky motoru
Autor: Tom (IP zapsáno)
Datum: 05.06.2005 10:03

Budu ti vděčný. Dík.

Re: Silenbloky motoru
Autor: dusan (IP zapsáno)
Datum: 06.06.2005 06:45

Skus <a href=http://www.autobenex.cz/katalog/index.html> [www.autobenex.cz] </a> Maju tam nejake na asconu C. Ja mam sice 1,6D kadetta, ale ked som zohnal nejake neznackove silentbloky, mesiac, slo autko ako benzinacik, ale potom zacalo znova klepat. Tag som zohnal origos opel , ale zistujem ze po roku sa mi to rozklepava znova yawning smiley(( . Inac sa mio zda ze Febi , co maju na tej stranke pouzival CasperP a pochvaloval si ich.

Re: Silenbloky motoru
Autor: Dall (IP zapsáno)
Datum: 06.06.2005 06:55

Silentblok dily za dobre ceny maji na www.autodilykrc.cz akorat jsou tam napsany pro DAEWOO RACER. melo by to byt stejne ale zatim jsem nenasel nikoho kdo to potvrdi.

Re: Silenbloky motoru
Autor: Fukín (IP zapsáno)
Datum: 06.06.2005 10:25

Silentbloky na Asconu seženou ve Velké Bíteši,tel.566 532 430. Je ale potřeba se s majitelem toho krámku domluvit,třeba poslat obrázek mailem. On říká,že podle katalogu jsou dva na motoru a dva na převodovce,víc už nepomůžu,je to dost starý auto na neznačkový náhradní díly.

Re: Silenbloky motoru
Autor: jeník (IP zapsáno)
Datum: 06.06.2005 17:52

já sehnal silenblok (středovej) na 1.6D za 900,- od MAPCO je stejnej jako na Corsu B... ale klepe se to furt.... asi to vypada na pritehlej vejfuk.. jinak nevim (po vymene vyfuku se to zhorsilo!)

Re: Silenbloky motoru
Autor: Radim - GSI (IP zapsáno)
Datum: 08.06.2005 18:07

Rekne mi nekdo zda se lisi silenblok z kadeta E 1.4ky a z 2.0gsi? Nebo je to na vse stejne...?
Diky za radu!

Re: Silenbloky motoru
Autor: dusan (IP zapsáno)
Datum: 09.06.2005 13:56

skus pozriet na www.autobenex.cz , menu ekatalog , v nom zistis podla cisla silentblokov , ze lavy maju rovnaky , ale prave sa lisia. Pri strednom som si neni isty, 2.0 8V asi nema ziadny ??? A 2.0 16 V ma taky isty ako 1.4

Re: Silenbloky motoru
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 09.06.2005 16:59

Prostredny silenblok maji vsechny motory, ten drzi i prevodovku. Tak ze 2.0 8V neni vyjimka.

Re: Silenbloky motoru
Autor: Libor (IP zapsáno)
Datum: 09.06.2005 18:02

Ted prave resim problem ze mi nepasuje silenblok na prevodovku f16 z prevodovky f10...Moh jsem ho mit zadara...:-(

Ma nekdo stejnou zkusenost?



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  **    **  **    **   *******   **     ** 
 **     **  ***   **   **  **   **     **  **     ** 
 **     **  ****  **    ****    **     **  **     ** 
 **     **  ** ** **     **      ********  ********* 
 **     **  **  ****     **            **  **     ** 
 **     **  **   ***     **     **     **  **     ** 
  *******   **    **     **      *******   **     ** 
Powered by Phorum.