www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
2. Motor :  Technická poradna   převodovka, vstřikování, palivová soustava, náplně, výfuk  
pomoc klepaní motoru
Autor: misakos (IP zapsáno)
Datum: 06.06.2005 19:51

lidi poradte mi mam astru f 14i r.v.93 mam tam novou vacku jede to bych rekl normalne ale hrozne mi to klepe pripadam si jako by tam nebyl olej a pritom ho mam az na risku max a je novej je tam castrol GTX3 nevite cim to je díky

Re: pomoc klepaní motoru
Autor: misakos (IP zapsáno)
Datum: 06.06.2005 19:52

jo je to typ c14nzmisakos napsal:

> lidi poradte mi mam astru f 14i r.v.93 mam tam novou vacku jede
> to bych rekl normalne ale hrozne mi to klepe pripadam si jako
> by tam nebyl olej a pritom ho mam az na risku max a je novej je
> tam castrol GTX3 nevite cim to je díky

Re: pomoc klepaní motoru
Autor: mysirda (IP zapsáno)
Datum: 06.06.2005 20:35

přidřený hydrozdvihatka?

Re: pomoc klepaní motoru
Autor: misakos (IP zapsáno)
Datum: 07.06.2005 13:28

a kolik to tak stoji vymenit diky myslis z nejvetsí pravdepodobnosti ze by to mohlo být tohle

Re: pomoc klepaní motoru
Autor: goose (IP zapsáno)
Datum: 07.06.2005 17:33

jeden stoji okolo 350,- 16ventil-znamena 16 hydrostelu jen machr pozna ktery to je aby jsi nemusel kupovat vsechny

Re: pomoc klepaní motoru
Autor: medvydek (IP zapsáno)
Datum: 07.06.2005 20:16

Jen machr pozna ktery to je to je sice pravda,ale nemusis navstivit zas az takoveho machra aby Ti rekl,cim to doopravdy je.Zadreny zdvihatka-to by bylo vetsi peklo,si myslim nez jen klepani,zalezi jak moc jsou na tom zle.Nehreje se Ti ten motor?Chyta dobre?
Nejsem primo pres mechaniku,spise elektriku,nerikam,ze mam pravdu,jsou tu jiste zkusenejsi.



Opel Astra Caravan 1,6i X 16 SZ r.v.1994

Re: pomoc klepaní motoru
Autor: misakos (IP zapsáno)
Datum: 08.06.2005 18:38

motor jde furt pekne nehreje se a startuje super jen to klepe tak nevim v patek to vezu do servisu tak uvydim



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  **     **  **     **   *******   **     ** 
 **     **  **     **  **     **  **     **  **     ** 
 **     **  **     **  **     **  **         **     ** 
 **     **  *********  *********  ********   **     ** 
 **     **  **     **  **     **  **     **   **   **  
 **     **  **     **  **     **  **     **    ** **   
  *******   **     **  **     **   *******      ***    
Powered by Phorum.