www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
2. Motor :  Technická poradna   převodovka, vstřikování, palivová soustava, náplně, výfuk  
vyfuk.....
Autor: aeon (IP zapsáno)
Datum: 25.05.2005 20:28

mam takovy problem když nastartuju toho miho kadetta tak mi třiska vyfuk o podlahu nejspíš,nevim to určite ale myslim si to dela mi to,třeba když spadnou otačky moc dolu,nevíte příčinu,je to tema gumama že sou už vytahany.???????diky za odpovědi.......

Re: vyfuk.....
Autor: Mišut (IP zapsáno)
Datum: 25.05.2005 20:59

Asi je nejlepší lehnout si pod auto a napřed se podívat kde a o co to mlátí a potom řešit jak to odstranit. Samozřejmě že to můžou být ty gumy, ale taky upadenej držák, zhnilej výfuk atd.

Re: vyfuk.....
Autor: Martin (IP zapsáno)
Datum: 28.05.2005 10:43

Mi tříska vyfuk při zatíženem autě do kastle a do zadní nápravy,je to zpusobeno neodbornou opravou předchozího majitele.Koleno není přesně nad nápravou.Neřeším to,protože jednak jezdím vetšinou ve 2 a za druhé je už dost zhnilý,tak že čekám až se rozpadne a pak koupím celý nový. Kadett C14NZ

Re: vyfuk.....
Autor: oplík.jeník (IP zapsáno)
Datum: 30.05.2005 06:46

někdy to tluče i do pružiny

Re: vyfuk.....
Autor: jeník (IP zapsáno)
Datum: 30.05.2005 13:53

ja mel stejnej problem.. me tam ten vejfuk nekdo namontoval a ten ohyb nad zadni napravou dal nasikmo...tzn. snizil tim vznadenost od tej napravy a trubky.... stacilo pod to lehnout povolit spoje...narvat do zadu 3lidi..smiling smiley natocit aby to bylo co nejdal a utahnoutsmiling smiley) mam diesla takze jsem hned vejfuk kupovat nechtel... ale stejne koupil.

Re: vyfuk.....
Autor: jirkaaa (IP zapsáno)
Datum: 30.05.2005 21:52

Já mám ten problém taky a sice ,že ti to prostě někde uhnilo a možná to jen tříská o sebe....prolez to a uvidíš.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********    ******   **     **   *******   **    ** 
 **     **  **    **  **     **  **     **  **   **  
 **     **  **        **     **         **  **  **   
 ********   **        *********   *******   *****    
 **         **        **     **         **  **  **   
 **         **    **  **     **  **     **  **   **  
 **          ******   **     **   *******   **    ** 
Powered by Phorum.