www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
2. Motor :  Technická poradna   převodovka, vstřikování, palivová soustava, náplně, výfuk  
SERVIS NEBO NEKDO NA PREHOZENI MOTORU
Autor: Jirka (IP zapsáno)
Datum: 24.05.2005 18:52

Neznáte někdo nějakej servis hodně levnej nato aby mi přehodili motory v kadetu??Nám tam starej a ted si budu kupovat novej a potřebuji to přehodit.Ten servis okolí BRNA????PROSIM PISTE.

Re: SERVIS NEBO NEKDO NA PREHOZENI MOTORU
Autor: PetrF (IP zapsáno)
Datum: 24.05.2005 19:54

a zadarmo to nechceš????

Re: SERVIS NEBO NEKDO NA PREHOZENI MOTORU
Autor: Jirka (IP zapsáno)
Datum: 24.05.2005 20:16

No chtěl bych ale to asi nepujde.Kdo v dnešní době udělá neco zadarmo??

Re: SERVIS NEBO NEKDO NA PREHOZENI MOTORU
Autor: Jirka (IP zapsáno)
Datum: 24.05.2005 20:18

PetrF --TY něco znáš v okolí Brna??

Re: SERVIS NEBO NEKDO NA PREHOZENI MOTORU
Autor: Martin 16V (IP zapsáno)
Datum: 25.05.2005 15:54

Máš to v e-mailu.

Re: SERVIS NEBO NEKDO NA PREHOZENI MOTORU
Autor: Rom@n Kadett C16NZ (IP zapsáno)
Datum: 26.05.2005 05:11

To PetrF: AHoj Petře,ty by jsi byl ochoten za cca 1000kč pomoc a přehodit motor na C16NZ? Ty jsi někde od Hradce Králové?

Re: SERVIS NEBO NEKDO NA PREHOZENI MOTORU
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 26.05.2005 05:37

Chlapi postavte si z lesenarskejch trubek velkou kozu, sezente nejakou kladku a hura na to. Dyt na tom nic neni.. Kdyz se meni stejny motor, tak je to zalezitost na pul dne.
viz.
[www.mujweb.cz]

Re: SERVIS NEBO NEKDO NA PREHOZENI MOTORU
Autor: Rom@n Kadett C16NZ (IP zapsáno)
Datum: 26.05.2005 05:42

Kamaráde to je těžky si u paneláku někde stavět lešení yawning smiley)
Prodávál jsem totiž motor z toho mého minulého Kadetta a ten kluk to taky nemá kde přehodit, tak zkouším kde by to šlo.Jinak je od Prahy.

Re: SERVIS NEBO NEKDO NA PREHOZENI MOTORU
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 26.05.2005 05:47

Alespon by melo sidliste nejaky poradny divadlo..:-) :-)

Jo tak to chapu...sorry...

Re: SERVIS NEBO NEKDO NA PREHOZENI MOTORU
Autor: PetrF (IP zapsáno)
Datum: 26.05.2005 11:48

Kluci, prominte, ale moje poznámka (zadarmo) byla spíš ironická. Na druhou stranu je fakt, že přehodit motor 1,6 v kadettu je legrace, ale jen přehodit, je to pak otázku času na oživení motoru. Tak nevím.....
Jinak jsem z HK.

Re: SERVIS NEBO NEKDO NA PREHOZENI MOTORU
Autor: Rom@n Kadett C16NZ (IP zapsáno)
Datum: 26.05.2005 11:51

PetrF: motor je z rovnou z auta,který do teď jezdí, tak že by neměl být problém. Ty by jsi měl nějaký prostor na výměnu?A co by jsi za tu pomoc chtěl?Díky

Re: SERVIS NEBO NEKDO NA PREHOZENI MOTORU
Autor: PetrF (IP zapsáno)
Datum: 26.05.2005 13:00

prostor nemám a jinak 200/hod.

Re: SERVIS NEBO NEKDO NA PREHOZENI MOTORU
Autor: Rom@n Kadett C16NZ (IP zapsáno)
Datum: 26.05.2005 13:10

Petr F: Škoda, za ty 200kč/hod bych za to dal yawning smiley( Já to taky nemám kde dělat

Re: SERVIS NEBO NEKDO NA PREHOZENI MOTORU
Autor: PetrF (IP zapsáno)
Datum: 26.05.2005 13:25

No jo co naděláš....zkusím domluvit dílnu..

Re: SERVIS NEBO NEKDO NA PREHOZENI MOTORU
Autor: Rom@n Kadett C16NZ (IP zapsáno)
Datum: 26.05.2005 14:16

Zatím nic nedomlouvej, musím to taky ještě probrat s kamošem,dám Ti vědět,ale díky moc za snahu

Re: SERVIS NEBO NEKDO NA PREHOZENI MOTORU
Autor: Rom@n Kadett C16NZ (IP zapsáno)
Datum: 26.05.2005 14:18

Jinak co dělá turbo v 1.6 ?Myslel jsem že přijedeš na sraz a ono nic,nemáš alespoň fotku?Psal jsi že se to dost hřeje, funguje to ještě vůbec?

Re: SERVIS NEBO NEKDO NA PREHOZENI MOTORU
Autor: PetrF (IP zapsáno)
Datum: 26.05.2005 21:07

Turbo turbuje, ale bojím se, aby se neutavilo, takže ho radši moc nepoužívám, problém z chlazením a obzvlášt ted v létě, no víš s tou fotkou, jak bych ti jen řekl...stálo mě to dost peněz a dost času, než jsem to naaplikoval (půl roku práce a shánění) a svým způsobem to beru jako určité výr. tajemství, takže se omlouvám, poradím ti cokoliv, pokud to budeš sám dělat, ale je fakt že navrchu toho moc neokoukneš, ale jsou tam určitý vychytávky, jako třeba výztuže pro upevnění turbíny kvůli vibracím umístění lambdy, na kterým záleží kvůli teplotě atd. (pokud tomu dáš čočku to potrubí je uplně do červena (dvě potrubí se mi zkroutila - takže další výztuha) a nakonec se vlastně jedná o neschválenou úpravu, takže bych navíc nerad aby se po netu pohybovala jakákoliv dokumentace. Jinak na normální jezdění to fakt není, teda s tímhle chlazením asi to bude chtít vyříznout celej náraník před chladičem, jsem z toho sám zoufalej, budu tam ještě dávat druhej větrák, jinak nevím...

Re: SERVIS NEBO NEKDO NA PREHOZENI MOTORU
Autor: PetrF (IP zapsáno)
Datum: 26.05.2005 21:08

Jo a jinak jsem pořídil už předtím vectru s C20LET. To by bylo mnohem zajímavější nabastlit do kadýtka :-) měl to někdo na srazu?

Re: SERVIS NEBO NEKDO NA PREHOZENI MOTORU
Autor: Rom@n Kadett C16NZ (IP zapsáno)
Datum: 27.05.2005 05:33

S C20LET tam byla jen Calibra, někdo v registraci sliboval,že přijede s Kadettem C20LET,ale nic. Jinak tam bylo 100aut, a opravdu se to vydařilo, žádná komerce,prostě super rodiněj srazík. Asi na ty srazy moc nejsi,ale klidně jsi mohl přijet s tou Vectrou, protože tam byl s Vecrou Brouček a Ybrc.
Když se Ti bude chtít, v září je další a myslím,že to stojí za to, pár lidí by tam určitě ocenilo tvoje velké zkušenosti.

Re: SERVIS NEBO NEKDO NA PREHOZENI MOTORU
Autor: PetrF (IP zapsáno)
Datum: 27.05.2005 09:26

Hmmm...no s vectrou jsem mohl přijet, to je fakt..tak snad v září...



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **    **        **  **     **  **     **   ******   
  **  **         **  **     **  ***   ***  **    **  
   ****          **  **     **  **** ****  **        
    **           **  **     **  ** *** **  **   **** 
    **     **    **   **   **   **     **  **    **  
    **     **    **    ** **    **     **  **    **  
    **      ******      ***     **     **   ******   
Powered by Phorum.