www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
Jdi na stránku: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2
Re: odpojení lambda sondy C20NE
Autor: Ivan C20NE -> 20NE (IP zapsáno)
Datum: 21.11.2005 12:10

ECU ML 4.1 ?

Re: odpojení lambda sondy C20NE
Autor: Ivan C20NE -> 20NE (IP zapsáno)
Datum: 21.11.2005 12:11

BTW: Sháním vačku z SEH.

Re: odpojení lambda sondy C20NE
Autor: oplik.jenik (IP zapsáno)
Datum: 22.11.2005 07:52

jasně 4.1 versus 1.5 záměna kolíčků 95 dělá u toho druhého 98, tu vačku taky shánim, ale lepší je 18E, 18E už měla nižší hlavu a vačka je dimenzovaná aby se to nepotkalo, nemusíš mít SEHovou 5mm distanční díru v pístu proti potkání výfukového ventilu.

Re: odpojení lambda sondy C20NE
Autor: Ivan C20NE -> 20NE (IP zapsáno)
Datum: 22.11.2005 13:32

Hmm, písty C20NE a 20SEH se liší tím, že u SEHu je to vybrání jen pod výfukovým ventilem, zatímco u NE je téměř po celé ploše pístu. Hlava je u obou motorů naprosto stejná.

Vysvětli mi prosím "dimenzovaná aby se to nepotkalo". To je v ní jako díra nebo co ?

A záměny kolíčků mezi 1.5 a 4.1 je úplná blbost. Akorát tady mateš lidem hlavy.

Re: odpojení lambda sondy C20NE
Autor: oplik.jenik (IP zapsáno)
Datum: 23.11.2005 07:57

proč si myslíš že to je blbost? ty kolíčky odporově seděj, klidně ti pošlu schéma konektorů obou jednotek kde jsou popsané napětí na návaznosti na oktanovém kolíčku, hlavy jsou stejné, ale 18E je nižší a vybrání nemá a nepotká se to, je ostřejší ale přesně že nemáš šanci ventil potkat, výkon má díky větší kompresi

Re: odpojení lambda sondy C20NE
Autor: Ivan C20NE -> 20NE (IP zapsáno)
Datum: 23.11.2005 13:04

Hádat se nehodlám. Můj mail už jsem ti sem psal (viz výše), aby jsi mi poslal ty schémata.

Jdi na stránku: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  ********  **    **  **    **  ******** 
 **     **  **         **  **    **  **      **    
 **     **  **          ****      ****       **    
 *********  ******       **        **        **    
 **     **  **           **        **        **    
 **     **  **           **        **        **    
 **     **  ********     **        **        **    
Powered by Phorum.