www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
kontrolka na přední mlhovky
Autor: Máca (IP zapsáno)
Datum: 20.05.2005 07:37

Nevíte jestli existuje kontrolka na přední mlhovky na přístrojovce? Málem jsme dostali pokutu za rozsvícené mlhovky ve dne (synáček si hrál), světýlko na spínači není při řízení příliš vidět, zejména ve dne. Pokud není, lze spojit obě mlhovky do kontrolky na zadní mlhovku, nebo zapojit jinou kontrolku, která není využitá? Mám astru f combi 1.6 X16ZSR. Dík

Re: kontrolka na přední mlhovky
Autor: Crkyk (IP zapsáno)
Datum: 20.05.2005 08:04

Astra F nemá v desce přístrojů kontrolku na předky jen na zadní

Re: kontrolka na přední mlhovky
Autor: luba (IP zapsáno)
Datum: 20.05.2005 08:09

před měsícem jsem si koupil astřičku F, a zjistil jsem že nemá kontrolku ani na tlumený světla!!! ... nebo mi nefunguje????



------------------------------------------
OPEL Astra 1,6 Si Caravan
C16SE (74 kW), 1993

Re: kontrolka na přední mlhovky
Autor: vrabi (IP zapsáno)
Datum: 20.05.2005 08:11

Můžeš si samozřejmě zapojit mlhovky na nějakou jinou kontrolku v palubce co není zapojená (ABS, žhavení, ....), otázka je co tomu řeknou na STK.Přímo na přední mlhovy kontrolka bohužel není.

Re: kontrolka na přední mlhovky
Autor: Tomino (IP zapsáno)
Datum: 20.05.2005 09:28

Luba : Kontrolka na tlumený světla neexistuje, pouze na dálková. Tlumený poznáš podle toho, že ti svítí palubka a když na ně zapomeneš při opouštění auta - ta mám zvukovou signalizaci rozsvícených světel (origo OPEL )

Re: kontrolka na přední mlhovky
Autor: Zdeněk (IP zapsáno)
Datum: 23.05.2005 16:49

Nevím jak vy, ale já mám kontrolku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Není přímo na přístrojovce, ale vedle spínače světel jsou vypínače na přední a zadní mlhovky, po jejich rozsvícení v těchto vypínačích svítí!!! Zdeněk

Re: kontrolka na přední mlhovky
Autor: fee (IP zapsáno)
Datum: 23.05.2005 17:14

to zdenek.: to je jasny to ma kazdej to svitici tlacitko mlhovek, jenze podle me je to trochu nepromakly, ty tlacitka tam sou schovany a neni o nich prehled , clovek se musi vyklonit zpoza volantu ....kdyby byla kontrolka na pristrojovce i pro predni mlhovky tak to cloveka hned trkne ze sviti - taky uz me zato flojdi stavěli , ale ze to bylo za dne tak me nechali smiling smiley)

Re: kontrolka na přední mlhovky
Autor: Zdeněk (IP zapsáno)
Datum: 23.05.2005 17:16

Mě to svítí docela dost, kdybych si toho nevšiml, tak jsem slepej.

Re: kontrolka na přední mlhovky
Autor: Roger (IP zapsáno)
Datum: 23.05.2005 17:35

Jo sviti to dost, ale ja to mam taky v uhlu schovany za volantem a ve dne bych si taky nevsiml.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **    **   *******   ********  ********    *******  
  **  **   **     **  **        **     **  **     ** 
   ****    **     **  **        **     **         ** 
    **      ********  ******    **     **   *******  
    **            **  **        **     **         ** 
    **     **     **  **        **     **  **     ** 
    **      *******   **        ********    *******  
Powered by Phorum.