www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
Kam si dáváte pevný vypínač ventilátoru?
Autor: Georgeeno (IP zapsáno)
Datum: 17.05.2005 18:53

Ahoj. Kam si dáváte pevný vypínač ventilátoru na Kadetta? Nějaký dobrý tip. Máte to i s diodou? Jinak jak se prosím zdělává ty černé plastové kryty po stranách palubovky. Předem děkuji za odpovědi, s pozdravem Georgeeno _ Jirka

Re: Kam si dáváte pevný vypínač ventilátoru?
Autor: Demure http://gsi.zde.cz (IP zapsáno)
Datum: 18.05.2005 07:59

Kam chceš, je to jedno, já ho třeba mám pod vypínačem na mlhovky. Je to nejblíž pro tahání kabelu. Diodu nemám, mám na něm on-off a to stačí. Kryty se vyloupnou třeba plochým šroubovákem ze předu. Jsou jen nacvaklý.

Re: Kam si dáváte pevný vypínač ventilátoru?
Autor: Geogeeno (IP zapsáno)
Datum: 18.05.2005 09:54

Asi si to dám právě do toho volného krytu. Šlo by to dát na vypínač - stejně tak jak je ta mlhovka, ale to by chtělo najít přesně takový vypínač někde na vrakáči. Kudy si tahal ten kabel? Ve starším příspěvku to někdo tahal jak je hadička od zadního ostřikovače. Kudy ty? (Opel Kadett 1,6, C16NZ, 5-ti dvéř. hatchback)

Re: Kam si dáváte pevný vypínač ventilátoru?
Autor: vrabi (IP zapsáno)
Datum: 18.05.2005 10:26

Stačí sehnat ještě jeden vypínač na zadní mlhovku a nabastlit ho k tomu stávajícímu místo jedný krytky, pak to budeš mít i z diodou, akorát si budeš muset zapamatovat který vypínač co dělá :-). Ideální by bylo kdyby jsi si sehnal na vrakáči origo vypínač na vyhřívaná sedadla, umisťuje se vpravo od přístrojovky místo krytek.Protáhnout to můžeš kolem kabelového svazku, ostřikovače nebo náhonu tachometru.

Re: Kam si dáváte pevný vypínač ventilátoru?
Autor: Geogeeno (IP zapsáno)
Datum: 18.05.2005 10:31

Díky moc chlapi, ahojte

Re: Kam si dáváte pevný vypínač ventilátoru?
Autor: Demure http://gsi.zde.cz (IP zapsáno)
Datum: 18.05.2005 13:44

Souhals... A ten vypínač mám doma. Přesněji dva. V Praze... Je k mání...

Re: Kam si dáváte pevný vypínač ventilátoru?
Autor: Geogeeno (IP zapsáno)
Datum: 18.05.2005 13:55

To Demore: A jaká by byla cena?

Re: Kam si dáváte pevný vypínač ventilátoru?
Autor: Demure http://gsi.zde.cz (IP zapsáno)
Datum: 19.05.2005 08:25

Geogeeno > Nevim, tak 100,-?

Re: Kam si dáváte pevný vypínač ventilátoru?
Autor: Geogeeno (IP zapsáno)
Datum: 19.05.2005 09:30

S poštovným bych to bral....(napiš mi email, ozvu se přes email. Nebo napiš rovnou na Georgeeno@post.cz)



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **      **   ******    ********   **         **      ** 
 **  **  **  **    **   **     **  **    **   **  **  ** 
 **  **  **  **         **     **  **    **   **  **  ** 
 **  **  **  **   ****  ********   **    **   **  **  ** 
 **  **  **  **    **   **         *********  **  **  ** 
 **  **  **  **    **   **               **   **  **  ** 
  ***  ***    ******    **               **    ***  ***  
Powered by Phorum.