www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
Nejdou vypnout světla u Kadeta C20XE
Autor: Demure (IP zapsáno)
Datum: 13.05.2005 07:00

Prosím o radu, ráno startuju a vymlátim baterku. Pak zjistim že mi pořád svítej světla a nejdou vypnout. Spínač je vypnutej a přesto svítej světla i kontrolka na palubce že svítim. Je to při klíčku v poloze před startem. Když klíč vyndám svetla zhasnou. Musel jsem nastartovat přes kabely jinak bych se nerozjel. Netušim co s tim... Help me please...

Re: Nejdou vypnout světla u Kadeta C20XE
Autor: Oťas (IP zapsáno)
Datum: 13.05.2005 07:50

Asi spečený relátko...

Re: Nejdou vypnout světla u Kadeta C20XE
Autor: Crkyk (IP zapsáno)
Datum: 13.05.2005 08:06

nevím jak máš dlouho toto auto ale bud je to připečené relé nebo kontakt ve spínači. a nebo si tvůj předchůce udělal systém stáleho zimního svícení

Re: Nejdou vypnout světla u Kadeta C20XE
Autor: Demure http://gsi.zde.cz (IP zapsáno)
Datum: 13.05.2005 08:10

Kde to relé najdu? Možná bude stačit do něj klepnout aby odskočilo. Mám Kadeta dvoulitr GSi 16V.

Re: Nejdou vypnout světla u Kadeta C20XE
Autor: Rom@n Kadett C16NZ (IP zapsáno)
Datum: 13.05.2005 09:58

Zkusil bych vyndat přepínač světel a zkus otočit klíčkem,jestli budou světla svítit je to relé,jestli ne je to přepínač.

Re: Nejdou vypnout světla u Kadeta C20XE
Autor: Demure http://gsi.zde.cz (IP zapsáno)
Datum: 17.05.2005 11:43

Relé tam není, mám to natvrdo. Řekli mi v autoelektrice a že nevedí co s tim. Takže asi vyměnit dráty, jinak nevim...



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
  ******    *******   **      **  **    **  **    ** 
 **    **  **     **  **  **  **  **   **    **  **  
 **        **     **  **  **  **  **  **      ****   
 **         ********  **  **  **  *****        **    
 **               **  **  **  **  **  **       **    
 **    **  **     **  **  **  **  **   **      **    
  ******    *******    ***  ***   **    **     **    
Powered by Phorum.