www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
signalizace rozsvícených světel
Autor: Svaťa (IP zapsáno)
Datum: 27.04.2005 17:49

Poradí někdo, mezi které pojistky (či zařízení ) umístit akutickou signalizaci rozsvícených světel u vozu Opel Astra G, výroby 9/2000 ? Návod k tomuto signal. čidlu "zamrzl" u Š 105.
díky.
Svaťa

Re: signalizace rozsvícených světel
Autor: MichaI (IP zapsáno)
Datum: 27.04.2005 19:00

Signalizaci zapojíš stejně jako u Škodovky.Jeden kabel na pojistku od parkovaček( + ) a druhý na dveřní spínač vnitřního osvětlení ( - ).

Re: signalizace rozsvícených světel
Autor: Rom@n (Kadett C16NZ) (IP zapsáno)
Datum: 28.04.2005 05:41

Astra G,měla signalizaci už ve standardu, nebo se pletu?V praci máme 5 Aster G a všechny mají akustickou signalizaci.Já to mám v kadettu taky už z výroby.Spíš bych se podíval jestli není něco špatně.

Re: signalizace rozsvícených světel
Autor: George (IP zapsáno)
Datum: 28.04.2005 06:51

Ja mam v Astre C14NZ r.v 95 signalizaci umistenou asi primo v prostoru relatek v pojistkove skrini, teda alespon jsem tam ten zvuk slysel nejsilnejsi.

Re: signalizace rozsvícených světel
Autor: Radim (IP zapsáno)
Datum: 28.04.2005 07:14

Taky mě šokuje, že by Astra G neměla bzučák na světla.
Můj Kadett je co do výbavy celkem ubožák - a má ho od výroby.
U kadeta je to vzadu v pojistkové skříňce kostička mezi ostatníma relátkama. Čekal bych u Astry něco podobného...

Re: signalizace rozsvícených světel
Autor: bohous (IP zapsáno)
Datum: 28.04.2005 07:22

Jo - v astře F ho mám taky. Jak otevřu dveře a mám rozsvícený světla/nebo parkovačky- to jsem nezkoušel?/, tak to houká. Tak mne napadá, že se to někde porouchalo a proto to mrcha nehouká--opravit!!!

Re: signalizace rozsvícených světel
Autor: Mathys (IP zapsáno)
Datum: 29.04.2005 05:08

Hmmmm, když už jsem tak u světel, rozsvítí se eFku nějaká kontrolka v kaplilčce, když zapnu potkávačky? Mně tam taeda nesvítí nic! A nevíte, co by mohlo být s osvětlením ovladačů topení, když to nesvítí a pojistky jsou v pořádku?



Astra F - C14NZ

Re: signalizace rozsvícených světel
Autor: Oťas (IP zapsáno)
Datum: 29.04.2005 05:45

Svítí jenom ten simbol a přepínači světel, ale je to blbě vidět....

Re: signalizace rozsvícených světel
Autor: Petr A-C C14NZ (IP zapsáno)
Datum: 29.04.2005 06:20

to Mathys: V kaplicce nic, jen pri dalkovych.

Re: signalizace rozsvícených světel
Autor: George (IP zapsáno)
Datum: 29.04.2005 07:34

Ovladace topeni nebudou svitit v pripade, ze se zarovicky odebraly do vecnych lovist. To znamena to bude chtit jejich vymenu. A blizsi informace najdes v sekci technika - demontaz stredoveho panelu. (nejvice zabavne byly pri demontazi pro me dva sroubky na pristrojovce ve vysce shodne s volantem - k**evsky s to odtahovalo a uz jsem je tam nedal....)

Re: signalizace rozsvícených světel
Autor: Mathys (IP zapsáno)
Datum: 29.04.2005 10:19

ufff...díky..... sem se bál demontáže celé kapličky, i když tomožná nejni nic složitého, ale taková představa kratlých drátů... nic moč

díky....



Astra F - C14NZ

Re: signalizace rozsvícených světel
Autor: Mathys (IP zapsáno)
Datum: 29.04.2005 16:48

tAK JSEM koukal na ten návod vymontování středového panelu a začínám nabývat dojmu, že by snad bylo jednodušší vyměnit auto yawning smiley)

Ale názornost je ukázková. Ještě jen dotaz. Nevíte, coje tam za žárovičky?



Astra F - C14NZ

Re: signalizace rozsvícených světel
Autor: George (IP zapsáno)
Datum: 30.04.2005 00:23

Neni to nic tezkeho, jen to chce vedet jak kde co odsroubovat a navod v tom dost pomuze. Podruhe jsem to uz rozdelal celkem v pohode. Patri tam zarovky 1.2W 12V a je to mam pocit v patici T5. Nekteri tady vymenovali tyto prasknuti chtive zarovky za diody - dostupne treba tady : www.flajzar.cz

Re: signalizace rozsvícených světel
Autor: Chrasjir (IP zapsáno)
Datum: 23.06.2010 14:54

Zdravim, abych nezakládal nové téma tak se zeptám tady. Je u astry caravan F r.v.96 1.4 benzín nějaká kontrolka rezervy paliva, nebo si člověk musí hlídat kdy se ručička ukazatele dostane do červenýho políčka? Druhý dotaz je jak je to s tim bzučákem u rozsvícených světel? Taky mi to nebzučí, tak jsem si myslel, že to není v tomhle autě, ale když už to měly kadetty...
Díky za odpověď.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  **    **  **     **  **         **     ** 
 **     **   **  **    **   **   **    **    **   **  
 **     **    ****      ** **    **    **     ** **   
 **     **     **        ***     **    **      ***    
  **   **      **       ** **    *********    ** **   
   ** **       **      **   **         **    **   **  
    ***        **     **     **        **   **     ** 
Powered by Phorum.