www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
Ridici jednotka/nefunkcni auto
Autor: TATRA (IP zapsáno)
Datum: 28.04.2005 20:09

Ahojte!
Muj Kadett se pokazil...proste z niceho nic prestal jet motor...tak jsem hledal moznou pricinu poruchy. Benzin/jiskra. Nektere svicky nedavaly jiskru(nebo spise jako by sem tam jiskru hodily), tak jsem koupil nove kabely za 850,-, svicky za 200,- a auto slapalo jako drive. Ujel jsem asi 250km a porucha se vratila. Motor zdechnul, ale podarilo se mi jej nastartovat. Ujel jsem asi 1km a zase to same, ale uz bez moznosti motor nastartovat. Hodil jsem ho teda do servisu a borec mi vymenil nejakou civecku a elektroniku v rozdelovaci za 3 450,- s tim ze je auto OK. Kdyz jsem prebiral auto, melo snahu nastartovat, ale nedokazalo udrzet otacky...motor chcipal. Neujel jsem ani metr, opet ta sama porucha.
Mel jsem jiz drive problem s volnobehem...ridici jednotka mi hlasila nejakou chybu ohledne lambda sondy kterou jsem taky menil za novou(asi rok zpet). Zkousel jsem vymenit i cele vstrikovaci zarizeni...bezuspesne. Mam na nem nalitane 50 000km a tohle mi jeste neudelal.
Mam tedy podezreni, ze odesla ridici jednotka.
PROSIM VAS NA KOLENOU O POMOC, PUJCTE MI NEKDO NA VYZKOUSENI RIDICI JEDNOTKU DO 1.6i r.v.90. SAMOZREJME ZE JI VYZKOUSITE VY ZA ME ASISTENCE A JESTE VAM ZAPLATIM POPLATEK ZA BENZIN+VAS ZTRACENY CAS! RAD BYCH NA SRAZ, ALE AUTO NEJEDE A JA UZ JSEM FAKT BEZRADNEJ...NEVIM CIM TO JE. CHTEL BYCH ZJISTIT JESTLI JE TO RIDICI JEDNOTKU.
PROSIM OZVETE SE NA MUJ MAIL, ICQ, NEBO TEL.
Mail:tatra@email.cz
ICQ:136237045
Tel.:776/048070
DEKUJI! Stepan yawning smiley)


Re: Ridici jednotka/nefunkcni auto
Autor: gallo (IP zapsáno)
Datum: 29.04.2005 05:45

Mám jednu plonkovou na 16i. Odkud jsi? Pokud to bude aspoň trochu schůdné, určo se domluvíme.

Re: Ridici jednotka/nefunkcni auto
Autor: TATRA (IP zapsáno)
Datum: 29.04.2005 06:27

BRNO - KRALOVO POLE!!!TATRA napsal:



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
  *******   **          *******   **     **  ******** 
 **     **  **    **   **     **  ***   ***  **       
 **         **    **   **         **** ****  **       
 ********   **    **   ********   ** *** **  ******   
 **     **  *********  **     **  **     **  **       
 **     **        **   **     **  **     **  **       
  *******         **    *******   **     **  ******** 
Powered by Phorum.