www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
Výměna přístrojové desky za digi
Autor: Mates_91 (IP zapsáno)
Datum: 19.04.2005 17:47

kdo mmi pomůže?? mám 1,4i a koupil jsem si digi s gsi a chci to dát do svého,půjde mi to vůbec???není tady něko z okolí zlínského kraje kdo by to uměl vyměnit? v servisu jsou všichni tak blbí že to neumí??? díky všem za vaše názory a rady

Re: !!!!!!!!POMOC všech!!!!!!!!!!!
Autor: mysirda (IP zapsáno)
Datum: 19.04.2005 21:09

Jde to, musis ale prehodit konektory (musis je mi z GSi) a mit cidlo otacek na prevodovku (nasroubuje se misto lanka).

Re: !!!!!!!!POMOC všech!!!!!!!!!!!
Autor: vrabi (IP zapsáno)
Datum: 20.04.2005 05:39

stačí číst návody na kadettu :-), je to tam popsaný, jinak je to tak jak píše mysirda

Re: !!!!!!!!POMOC všech!!!!!!!!!!!
Autor: srneček (IP zapsáno)
Datum: 20.04.2005 11:27

Klidně bych ti to namotoval, ale asi by jsem ti vyměnil konektory, protože původní se těžko shání. Ten snímač otáček není potřeba, pokud máš řídící jednotku multec - ta měla kombinované čidlo rychlosti: lanko pro tachec a impulsní snímač pro řídící jednotku, ale dá se připojit i digi desce.
Pokud cheš, tak se ozvi.
Lukáš Staněk
Oslavany

tel: 724335544

Re: !!!!!!!!POMOC všech!!!!!!!!!!!
Autor: wombat (IP zapsáno)
Datum: 21.04.2005 07:14

Tvůj nadpis "!!!!!!!!POMOC všech!!!!!!!!!!!" skutečně pomůže tuhle poradnu zpřehlednit. Bezva práce! Hned se v tom člověk orientuje. Když tohle udělá ještě pár lidí, tak se tu nebude orientovat už vůbec nikdo!

Zkus u toho příště trochu přemýšlet. Díky

Re: Výměna přístrojové desky za digi
Autor: Admin (IP zapsáno)
Datum: 22.04.2005 10:20

Souhlas s Wombatem, tema jsem prejmenoval.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  ********  ********   **    **  ********  
 **     **  **        **     **   **  **   **     ** 
 **     **  **        **     **    ****    **     ** 
 *********  ******    ********      **     ********  
 **     **  **        **            **     **     ** 
 **     **  **        **            **     **     ** 
 **     **  **        **            **     ********  
Powered by Phorum.