www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
přeházený svíčkový kabely
Autor: Exit-232 (IP zapsáno)
Datum: 21.09.2005 15:36

zdar ... přeházel jsem si ?asi? svíčkový kabely v rozdělovači a nevim, jak zjistit, jak patří. sad smiley Na (v) rozdělovači čísla nejsou ! ASI říkám proto, protože při startování to najednou hodí zdřejmě zpětnej chod, protože najednou motor cukne a stichne, tak jestli to je fakt tím, že jsou nějak přehozený. předem díky za rady.

Re: přeházený svíčkový kabely
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 21.09.2005 16:06

Tak za prve, je vic nez vhodny uvest alespon typ motoru a za druhy, kdyby jsi pouzil vyhledavani, tak to najdes. I tohle se tu resilo. !!!

Re: přeházený svíčkový kabely
Autor: Exit-232 (IP zapsáno)
Datum: 22.09.2005 11:44

ajooo .. já věděl že jsem na něco zapoměl smiling smiley ... motor C20NE (dvoulitr kadett) .... vim že se to tady řešilo, ale každej se odkazuje na to, že mam použit vyhledavaní, ale co mam dát hledat ?! potřebuju vědět, jak jsou ty čísla na tý krabičce a to nikde nepíšete .... aspon nějakej nákres primitivní ... pls ...

Re: přeházený svíčkový kabely
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 22.09.2005 12:01

U C20NE by meli bejt na vicku napsany cisla. Zkus se jeste jednou poradne podivat.

Re: přeházený svíčkový kabely
Autor: Biggest (IP zapsáno)
Datum: 22.09.2005 14:24

Zapaluje to v poradi 1-3-4-2 a v tomto poradi to nasazej na rozdelovac. A to ve smeru v jakem se toci. Kam das prvni kabel je fuk. :-)))

Re: přeházený svíčkový kabely
Autor: Exit-232 (IP zapsáno)
Datum: 22.09.2005 17:43

fakt tam na víčku rozdělovače, ani uvnitř, čísla nemam ....
Re: Biggest - díky, tak jsem přeci jenom ten kabel měl přehozenej smiling smiley



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********   *******   **        **     **  ********  
    **     **     **  **         **   **   **     ** 
    **     **     **  **          ** **    **     ** 
    **      ********  **           ***     ********  
    **            **  **          ** **    **        
    **     **     **  **         **   **   **        
    **      *******   ********  **     **  **        
Powered by Phorum.