www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
Jdi na stránku: Předchozí123
Aktuální stránka: 3 z 3
Re: Jaká baterie?
Autor: houbik (IP zapsáno)
Datum: 30.07.2008 08:50

Také se chystám kupovat novou baterii. Ale nevím přesně jakou, protože jsem dával silnější alternátor (90A). Mám C20NE s baterii v interieru, takže velikost neresimsmiling smiley...bohuzel jsem se nenasel v zadnych tabulkachsad smiley

Re: AutoBaterie - AstraF - Kolik Ah ma mit?
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 10.01.2009 10:10

Asi jsem zaspal?! proboha vyděli jste ceny autobaterií?! kamoš přišel že mu odešla baterka a tk jsem koukal na ceny, ty jo tak to je bomba! baterie tak 2x 3x podražily! To snad není možný!

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: Jaká baterie?
Autor: JardaGSi (IP zapsáno)
Datum: 10.01.2009 11:24

Ono bacha - podražily na jaře 2008 (kolem května) jak byla ta krize se surovinama a železo vykupovali třeba i za 8Kč/kg, olovo i za 40Kč/kg a měď kolem 130-150Kč/kg.
No a pak když krize pominula ceny zvostaly, proč je měnit, že? Kurvy jedny, rejžujou jak se dá holt no...

Re: Jaká baterie?
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 10.01.2009 11:44

No já mám v autě 3.5roku starou baterii kterou jsem koupil za 1633Kč! a to je 77A! Teď bych za takovou dal kolem 3500Kč! Tohle se mi opravdu zdá hodně!

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: Jaká baterie?
Autor: JardaGSi (IP zapsáno)
Datum: 10.01.2009 13:13

To souhlasím!
Mají na tom opravdu vysoké marže...

Re: Jaká baterie?
Autor: Pepe1983 (IP zapsáno)
Datum: 31.01.2009 10:37

Já mám ve své naftové Astře 1.7D baterii Akuma Comfort,74Ah,bohatě stačí,startuje dobře i v mrazu,hodil jsem ji na nabíječku,šuopl do auta a bez problémů....

Jdi na stránku: Předchozí123
Aktuální stránka: 3 z 3


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********  ********   **     **  ********  ******** 
    **     **     **  **     **  **    **  **       
    **     **     **  **     **      **    **       
    **     ********   *********     **     ******   
    **     **     **  **     **    **      **       
    **     **     **  **     **    **      **       
    **     ********   **     **    **      **       
Powered by Phorum.