www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
SERVISNÍ KONEKTOR u C13N
Autor: flecmen (IP zapsáno)
Datum: 11.10.2005 14:08

Ahojte všichni, prosím o radu, jedná se o Kadett, motor C13N a nemohu najít servisní konektor. Jak se tedy dostat k paměti závad?? Dost mě to s..e, protoře mi to za tepla chcípe a nejde natočit a nevím kde to hledat. Dík moc všem za radu Martin.

Re: SERVISNÍ KONEKTOR u C13N
Autor: Rom@n Kadett C16NZ (IP zapsáno)
Datum: 11.10.2005 15:13

A svítí Ti závada?
Zkus nafotit motorový prostor a dej sem fotku a třeba tu mršku někde najdem :-)
Jinak by měl být buď vpravo u klobouku tlumiče, nebo vlevo na téže místě, nebo viz [www.kadett.cz]

Re: SERVISNÍ KONEKTOR u C13N
Autor: flecmen (IP zapsáno)
Datum: 12.10.2005 14:45

No, než jsem napsal sem, prošel jsem veškeré dostupné informace a myslím že jsem vyčerpal všechny místa kde by mohl být, prošmejdil jsem i nemožný místa a nic. U C14NZ jsem ho našel hned. Nechápu jak to řeší v servisu???? Ale dík za radu. Martin

Re: SERVISNÍ KONEKTOR u C13N
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 12.10.2005 17:47

Podivej se k pojistkam. :-)

Re: SERVISNÍ KONEKTOR u C13N
Autor: skalka (IP zapsáno)
Datum: 15.10.2005 08:11

a nebo k ECU já ho tam mám

Re: SERVISNÍ KONEKTOR u C13N
Autor: flecmen (IP zapsáno)
Datum: 18.10.2005 05:27

Díky za pomoc, ale nikde nic, fakt. Teda jestli ECU je řídící jednotka... Tam mám nějaký divný konektor, ale není to servisní. Ale fakt to nechápu. Hlavně jak dostat ven paměť závad, docela by se mi to hodilo. Martin.

Re: SERVISNÍ KONEKTOR u C13N
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 18.10.2005 05:50

Myslim, ze jsem se vsichni nechali unest, C13N nema vstrikovani a tudiz ani ECU jak ji vsichni zname a ani diagnostickej konektor. Musel by to bejt C13NZ.
Viz schema v priloze.

Přílohy: C13N.gif (23.3KB)  
Re: SERVISNÍ KONEKTOR u C13N
Autor: flecmen (IP zapsáno)
Datum: 18.10.2005 15:06

Zní to logicky, ale vstřikiování to má, tak blbej nejsem, ale i tak dík za snahu pomoct, docela mně těší že to tady funguje, uplně jsem z toho nadšenej. Martin

Re: SERVISNÍ KONEKTOR u C13N
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 18.10.2005 16:23

Ooops, tak ted sem z toho vazne sam v kyblu. Koukam do jinyho softu a tam se pise ze C13N ma taky vstrikovani multec a kdesi cosi.... To me v tom pan Adam udelal peknej bordel...:-)

Re: SERVISNÍ KONEKTOR u C13N
Autor: flecmen (IP zapsáno)
Datum: 19.10.2005 13:05

Pořád nevím a nechápu to. A k čemu je ten dvanáctipinový konektor u řídící jednotky do kterého vedou jen tři dráty?? Martin.

Re: SERVISNÍ KONEKTOR u C13N
Autor: skalka (IP zapsáno)
Datum: 20.10.2005 06:15

flecmen>to je přesně on konektor ADSL je nad ECU na 2 semořezech.když se pořádně na něj podíváš,tak jsou ne něm popsaný písmena.Spojíš piny A-B.já je mám ve spodní řadě první 2 z leva.dále postupuješ dle návodu

Re: SERVISNÍ KONEKTOR u C13N
Autor: flecmen (IP zapsáno)
Datum: 20.10.2005 13:55

Pánové sypu si popel na hlavu a všem se velice omlouvám! Hledal jsem totiž konektor jak je na fotkách a jek ho znám z C14NZ, tam totiž vypadá trošku jinak. Proto jsem si tohoto konektoru vůbec nevšímal. Měl jsem se líp podívat, ale už jsem chytřejší, takže všem ještě jednou omluva DÍK za pomoc. Martin.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Připojit soubor
  • Můžete připojovat soubory následujících typů: jpg, gif, bmp, pdf
  • Soubor nesmí být větší než 600KB
  • k tomuto příspěvku může být připojeno ještě 3 soubor(ů|y)
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********  **      **        **  **    **  ********  
 **        **  **  **        **  **   **   **     ** 
 **        **  **  **        **  **  **    **     ** 
 ******    **  **  **        **  *****     ********  
 **        **  **  **  **    **  **  **    **        
 **        **  **  **  **    **  **   **   **        
 **         ***  ***    ******   **    **  **        
Powered by Phorum.