www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
Počitač do Astra F
Autor: Roman (IP zapsáno)
Datum: 26.10.2005 23:37

Caute ludia.
Chcem sa opytat na montaž počitača s vývodom na display na astru F 1.4 16V. Aka by bola približna cena.
Diky.

Re: Počitač do Astra F
Autor: Roman (IP zapsáno)
Datum: 26.10.2005 23:37

Zabudol som rok vyroby 1996.

Re: Počitač do Astra F
Autor: Belly (IP zapsáno)
Datum: 27.10.2005 06:38


Přeprogramování
Autor: maxmin (IP zapsáno)
Datum: 31.10.2005 22:22

Jelikož jsem tak trochu programátor a mám chuť všechno přeprogramovat k obrazu svému, říkal jsem si jestli tady někdo z Vás přeprogramoval, nebo si nechal přeprogramovat MID?

Mám na MIDu němčinu, mi to nevadí, protože už vím co je co, ale klidně bych si to nechal změnit na angličtinu nebo češtinu.
Hlavně bych chtěl do MIDu přidat měření absolutní spotřeby. Kamarád to má ve vectře se stejným motorem (X20XEV) a je to dobrá věc. Nevíte jestli nějaké novější verze firmwaru pro MID nemají v sobě už tu absolutní spotřebu?

A co mě zajímá úplně nejvíc je, jestli bych si tu paměť nemohl stáhnout a nahrát sám přes PC, nebo nějakým programátorem Epromek. Mohl bych si to aspoň sám přeložit do češtiny a třeba tam dát i nějaké vtipné hlášky :-)




Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **         **    **  **    **  ********   **     ** 
 **    **   **   **    **  **   **     **  **     ** 
 **    **   **  **      ****    **     **  **     ** 
 **    **   *****        **     ********   **     ** 
 *********  **  **       **     **     **   **   **  
       **   **   **      **     **     **    ** **   
       **   **    **     **     ********      ***    
Powered by Phorum.