www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
Motorek steracu - uhliky
Autor: Petr A-C C14NZ (IP zapsáno)
Datum: 05.12.2005 18:08

Mel nekdo rozebrany motorek steracu ? Potrebuji vedet cca rozmer uhliku.

Re: Motorek steracu - uhliky
Autor: Petr A-C C14NZ (IP zapsáno)
Datum: 06.12.2005 10:48

Tak si odpovim sam. Dnes jsem kompletne vydelal sterace. Zjistil jsem,ze kryt motorku je prisroubovan k prevodovce dvema srouby. V tomto spoji je papirove tesneni. Toto tesneni asi starim propoustelo vodu. Uvnitr motorku byla voda a dost rzi. Vycistil jsem, vyfoukal jsem hrokym vzduchem, prostrikal kontoxem vse namazal a na to papirove tesneni jsem dal silikon z obou stran.
Jinak uhliky maji rozmer 4x4x10 mm a jsou tri. Problem je ze jsou vyvody z uhliku nabodovany a treti je nejak divne vlisovan. Bude to chtit nejake uhliky s medenymi vyvody a ty stare odcvaknout a napajet na puvodni. Moje jeste mely kolem 5mm tak jsem nechal puvodni.
Jinak zavada se projevovala tak, ze prvni rychlost nejela vubec a druha jen nekdy a bez dobehu. Sterace pokud jely tak porad a pri vypnuti zustaly stat v momente vypnuti. Jo a stalo se to naraz. Zadne priznaky.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  ********  ********  **    **   ******  
 **     **  **           **     ***   **  **    ** 
 **     **  **           **     ****  **  **       
 **     **  ******       **     ** ** **  **       
  **   **   **           **     **  ****  **       
   ** **    **           **     **   ***  **    ** 
    ***     ********     **     **    **   ******  
Powered by Phorum.