www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
Dobijení??
Autor: Kevin (IP zapsáno)
Datum: 16.12.2005 16:26

Kluci mám problém..Nechtěně mi zajiskřilo u hodin u Opel Kadett...Přestal svytit přepínač na světla, hodiny, zadní vyhřívání nefachalo, nesvýtil mazaní při zapnutém klíčku a ani baterka či ten vykříčník..Tak jsem vyměnil pojistku č.13 20A protože byla vyhořelá..Vše funguje ale až na baterku..Pořád svýtí i když mám nastartovano i když jedu, tak svýtí víc a víc..mám tam nový altík a předtím to fachalo..Zatím jsem neměřil jestli dobijí,ale zatím se chci zeptat jestli tam někde není mezi pojistkama i pojistka na altík..já to ve schématu pojistek a relátek nenašel..Můžete helpnout??Mě se právě zdá, že to dobijí ale taky až přebyjí..proto to svýtí víc a víc..díkes


Re: Dobijení??
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 16.12.2005 16:56

A mas zapojenej ten tenkej modro-bilej drat do altiku?? To je buzeni, ktery jde prave pres zarovku v pristrojovce.

Jinak az tenhle problem vyresis, tak si zopakni trosku pravopis SVITIT je po "V" s MEKKYM "I" !!!!
A dobijet je taky s MEKKYM "I"



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
  ******    *******   ********  ********  ********  
 **    **  **     **     **        **     **     ** 
 **        **            **        **     **     ** 
 **        ********      **        **     ********  
 **        **     **     **        **     **     ** 
 **    **  **     **     **        **     **     ** 
  ******    *******      **        **     ********  
Powered by Phorum.