www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
Zapojeni vahy vzduchu 2.0gsi
Autor: Fill (IP zapsáno)
Datum: 18.12.2005 14:28

Ahoj,mam problem s vahou vzduchu na Gsi z 91-ho!menil jsem tam konektor na pripojeni a zamotali se mi draty.potreboval bych vedet presny barvy dratu a v jakym poradi jsou zapojeny?!


Re: Zapojeni vahy vzduchu 2.0gsi
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 18.12.2005 14:33

A měnil jsi celý konektor i s kouskama drátu,nebo jen tu umělou koncovku?

Re: Zapojeni vahy vzduchu 2.0gsi
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 18.12.2005 14:34

Kdyz me reknes jestli je to 8V, nebo 16V, tak Te ty barvy napisu..:-)

Re: Zapojeni vahy vzduchu 2.0gsi
Autor: Fill (IP zapsáno)
Datum: 18.12.2005 15:01

Je to 8v!normalne jsem ten starej konektor urizl ,takze tam ted kokaj jenom draty a na ty potrebuju pripajet ty novy draty od toho novyho konektoru!jinak mne tam vedou ctyri draty!

Re: Zapojeni vahy vzduchu 2.0gsi
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 18.12.2005 15:14

PIN č.1 je prostřední a na krajích jsou PINy č. 2 a 5, ale to tam je popsaný na tom konektoru.

PIN č.1 - Nezapojenej
PIN č.2 - Modro-zelený
PIN č.3 - Modro-červený
PIN č.4 - Hnědo-zelený
PIN č.5 - Modro-červený

Jen mě trochu uniká důvod proč si to uříz aniž by sis to nějak poznačil, nebo popsal, resp. neuříz třeba i s 5mm kouskem kablíku abys viděl barvy.

Re: Zapojeni vahy vzduchu 2.0gsi
Autor: Fill (IP zapsáno)
Datum: 18.12.2005 15:28

On ten konektor byl napul uriznutej a prelepenej izolackou uz kdyz jsem to koupil!akorat ted se mi z toho vsechny ty draty vytrhaly,protoze je ta vetev k tomu strasne kratka a drzelo to jenom na dobry slovo!ale supr a dik moc za radu!jdu to ted hned vyzkouset a pak se kdyztak jeste ozvu,jak jsem dopadl! Fill



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********  **        **     **  **     **  **      ** 
    **     **        **     **   **   **   **  **  ** 
    **     **        **     **    ** **    **  **  ** 
    **     **        **     **     ***     **  **  ** 
    **     **         **   **     ** **    **  **  ** 
    **     **          ** **     **   **   **  **  ** 
    **     ********     ***     **     **   ***  ***  
Powered by Phorum.