www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
Kryt zadních světel
Autor: klf (IP zapsáno)
Datum: 30.01.2006 10:08

Ahoj, odletěl kamínek od nějakého vozu a zničil mi kryt zadního světla na mé Astře G Caravan. Nevíte, co stojí nový? A jak ho sehnat? Preferoval bych asi když už, tak už rovnou výměnu obou krytů za novější typ s černým zabarvením. Na kolik mne to vyjde? A kde to splašit?

Re: Kryt zadních světel
Autor: Pepíno (IP zapsáno)
Datum: 30.01.2006 10:42


Re: Kryt zadních světel
Autor: štuky (IP zapsáno)
Datum: 18.02.2006 13:44

nazdar lidi,mam taka takový problém,ale do mě drcli na parkovišti.kolik se dá koupit na kadeta combi zadní světlo?myslim na vrakovišti??díky za odpo.

Re: Kryt zadních světel
Autor: srneček (IP zapsáno)
Datum: 19.02.2006 10:45

jedno mam doma, ale nevím jestli levý nebo pravý, jaký potřebuješ? Nový stojí cca 700,- na vrakecu chtěj od 400,- a já ti je klidně dám za 250,- + poštovný, jestli máš zájem, pokud teda budu mít to co potrebujes. (případně si pro ně můžeš přijet, bydlím v Oslavanech - kousek od Brna)

Re: Kryt zadních světel
Autor: štuky (IP zapsáno)
Datum: 19.02.2006 12:01

potřebuju pravý zadní.určitě bych chtěl.podívej se jestli ho máš a řekni,dík.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********   **     **  ********  ********        ** 
 **     **  **     **     **     **              ** 
 **     **  **     **     **     **              ** 
 ********   **     **     **     ******          ** 
 **     **   **   **      **     **        **    ** 
 **     **    ** **       **     **        **    ** 
 ********      ***        **     ********   ******  
Powered by Phorum.