www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
airbag- kontrolka
Autor: Šmery (IP zapsáno)
Datum: 29.11.2005 18:04

čao, mám problém, po nastartování auta se rozsvítí kontrolka airbag, pak zhasne a za pár vteřin se zase rozsvítí a svítí pořád kde by mohl být problém.když sem ho koupil tak to nedělalo a ani sem neboural / x 16 xel,98/ dík

Re: airbag- kontrolka
Autor: tokin (IP zapsáno)
Datum: 30.11.2005 10:13

Ta kto fakt nevím, pokud je porucha,kontrolka se rozsvítí a zhasnout jí lze pouze přes PC v servisu s diagnostikou.Pokud zhasíná sama, někde musí být chyba a bál bych se nefunkčních bagů

Re: airbag- kontrolka
Autor: Beruna (IP zapsáno)
Datum: 30.11.2005 12:08

Občas bývá problém s konektorama (pod sedačkou, v tunelu, atd)

Re: airbag- kontrolka
Autor: Astra G X16SZR Caravan (IP zapsáno)
Datum: 17.02.2006 18:42

To vím naprosto přesně,je to pod sedačkou v konektorech k bočním airbagům,tedy jestli máš Astru G,mám s tím ten samý problém,už mi to jednou na diagnostice odstraňovali a po 3 měsících mladá trhla rychle sedačkou a kontrolka se zase rozsvítila.Dělá to i Vectra B.Známej to řešil tím že nechal kompletně vyměnit kabely a je vyřechtanej....Ale taky zacvakal 2tis.




Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **      **  **     **  **    **   *******   **     ** 
 **  **  **  ***   ***   **  **   **     **  **     ** 
 **  **  **  **** ****    ****           **  **     ** 
 **  **  **  ** *** **     **      *******   ********* 
 **  **  **  **     **     **            **  **     ** 
 **  **  **  **     **     **     **     **  **     ** 
  ***  ***   **     **     **      *******   **     ** 
Powered by Phorum.