www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
Světla
Autor: Tazy (IP zapsáno)
Datum: 27.02.2006 19:45

Cau, v sobotu jsem mel bezet motor,vyndal jsem klicek a nic,motor stale bezel. dal jsem ho zpatky a v poho bylo to dobry.Vcera kdyz jsem mel vyndanej klicek a zapnut svetla tak se mi rozsvitily i kontrolky a dneska kdyz mam zapnutej klicek a slapnu na brzdu tak se mi rozsvitej i parkovacky (kdyz zapnu parkovacky tak sviti i brzdova svetla)nemel jste nekdo podobny problem? nevite kde by mohl byt problem? diky

Re: Světla
Autor: srneček (IP zapsáno)
Datum: 27.02.2006 20:05

Podívej se na ukostření, kyž jsi v tu sbotu vypínal ten motor poprvý, nestál jsi na brzdě nebo neměl rozsvícený světla (případně oboje)?Já bych se zaměřil na správný ukostření světel, hlavně zadních podle toho co píšeš. Zkus dát drát na kastli a na kostru zadního světla na jedný straně a vyzkoušej to, takhle to zopakuj u všech světel (předních i zadních).

Re: Světla
Autor: Tazy (IP zapsáno)
Datum: 27.02.2006 20:11

jo je to mozny ze jsem stal na brzde a svetla jsem mel rozsviceny. nevis kde to ma orig. kostru?

Re: Světla
Autor: jarad77 (IP zapsáno)
Datum: 28.02.2006 07:38

100% je to kostra.... jednou se mi to stalo, při rozsvícení světel se mi rozsvítili kontrolky, při nastartovaném motoru a rozsvícených světlech nešlo použít směrová světla... byla to některá kostra. jen už si nepamatuji která... je to už cca 8 let...

Re: Světla
Autor: pragaga (IP zapsáno)
Datum: 01.03.2006 18:17

Jo Jo někde kostra. Mě se to stalo ještě na "šáde" byl uvolněnej sroub na svorce u baterky, na první pohled to nebylo vidět ale auto si dělalo co chtělo třeba na volnoběžný otáčky mi to lítalo do 8000 tis./ot. a barevná hudba na všech kontrolkách. Než to chcíplo ulně smiling smiley pak jsem na to přišel už ze zoufalství jsem zkoušel všechny šrouby kolem kostry co jsem viděl. smiling smiley
Hodně štěstí při hledání

Re: Světla
Autor: Tazy (IP zapsáno)
Datum: 01.03.2006 20:33

cus Diky vsem, zavada odstranena, problem v ukostreni!



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **    **  **     **  ********   **      **   ******  
  **  **   ***   ***  **     **  **  **  **  **    ** 
   ****    **** ****  **     **  **  **  **  **       
    **     ** *** **  **     **  **  **  **  **       
    **     **     **  **     **  **  **  **  **       
    **     **     **  **     **  **  **  **  **    ** 
    **     **     **  ********    ***  ***    ******  
Powered by Phorum.